جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ به متاورس آمد!

شبکه هدرا (Hedera) از راه‌اندازی یک بازی متاورسی با مجوز رسمی از جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ خبر داد.

با افزایش تب و تاب جام جهانی فوتبال، یک بازی متاورسی با مجوز رسمی فیفا به تازگی در شبکه هدرا راه‌اندازی شده که با فناوری هش‌گراف (hashgraph) اختصاصی آن – که تحت عنوان بلاکچین ۲.۰ نیز از آن یاد می‌شود – طراحی شده است.

طبق گزارش‌ها، این بازی وب ۳ که Own The Zone نام دارد، با همکاری پلتفرم‌های Reality+ و OTZ Sports راه‌اندازی شده و در آن، طرفداران این شانس را دارند که مجموعه‌های دیجیتال با نسخه محدود (NFT) و همچنین جوایزی در دنیای واقعی را برنده شوند.

در بازی اولیه، بازیکنان دو منطقه از هشت منطقه داخل زمین را به صورت رایگان برای هر مسابقه دریافت خواهند کرد. پس از پایان بازی اصلی، بازیکنان از طریق فعالیت‌های واقعی خود در این مناطق، امتیازی را دریافت می‌کنند که همگی با استفاده از داده‌های رسمی مسابقه زنده فیفا پیگیری می‌شوند. با توجه به تعداد مناطقی که گیمر در قرعه‌کشی روز مسابقه فیفا دارد، شانس برنده‌شدن بلیط‌های جوایز فوتبال فیفا و ۵ هزار پوند در روز مسابقه افزایش می‌یابد.

هدرا، یک شبکه عاری از کربن و سرویس توکن هدرا (Hedera Token Service)، نیروهای محرکه بازی متاورسی دارای مجوز جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ هستند. به گفته معاون بنیاد هدرا، بازی Own The Zone نه تنها بر اساس محبوب‌ترین رویداد ورزشی جهانی، یعنی جام جهانی فوتبال راه‌اندازی شده، بلکه بهترین فناوری و گیم‌پلی در کلاس خود را به بزرگترین جوامع هوادار جهان ارائه می‌دهد.

منبع : رمزارز نیوز

 

همچنین بررسی کنید ...

لوگوی Call of Duty Black Ops 6 رسماً رونمایی شد

در پی انتشار شایعات و تصاویر لو رفته، لوگوی رسمی Call of Duty Black Ops …