Need for Speed Unbound با RTX 4090 سازگاری ندارد

این طور که به نظر می‌رسد بازی Need for Speed Unbound روی کارت‌های گرافیک Nvidia RTX 4090 مشکلاتی دارد که به سادگی و با آپدیت درایورهای گرافیکی قابل حل نیستند.

به گفته‌ی خود الکترونیک آرتس (Electronic Arts) وقتی با سیستمی که کارت گرافیک RTX 4090 را دارد بازی Need for Speed Unbound را اجرا می‌کنید، این بازی دچار مشکل چشمک/فلش زدن می‌شود. خبر خوب این است که برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد. با این حال راه حل شاید چندان آسان نباشد.

برای اجرای عناوینی مثل Need for Speed Unbound باید BIOS خود را آپدیت کنید. خود Nvidia ابزار لازم برای آپدیت کارت‌های گرافیک خود را منتشر کرده که می‌توانید از طریق ویندوز آن را اجرا کنید. این ابزار به شما اجازه خواهد داد تا BIOS کارت گرافیک خود را آپدیت کنید. با این حال الکترونیک آرتس گفته که برای اجرای بدون مشکل بازی باید BIOS مادربورد خود را نیز آپدیت کنید.

این آپدیت سخت‌افزاری هم‌چنین باید مشکل مربوط به سیاه شدن صفحه به هنگام بوت کردن ویندوز در مادربوردهایی که در حالت UEFI هستند را نیز حل کند. این ابزار طوری طراحی شده که با همه‌ی کارت‌های RTX 4090 کار کند. یک مشکل کوچک‌تر در Need for Speed Unbound روی ویندوز مربوط به کنترلر دوال‌سنس می‌شود. الکترونیک آرتس راه حلی برای این مشکل ندارد، اما توصیه کرده که بازیکنان از نرم‌افزار DS4Windows برای دور زدن این مشکل استفاده کنند.

گفتنی است که بازی Need for Speed Unbound در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC در دسترس است.

 

منبع : گیم فا

 

خروج از نسخه موبایل