تعداد بازدیدکنندگان Death Stranding بیشتر از تصورات است

بالاخره بازی مورد انتظار Death Stranding نیز منتشر شد و بازی دیگری نیز به جمع عناوین موفق سال جاری پیوست. اکنون در پی بازخوردهای مثبتی از جانب منتقدین و عملکرد فنی مناسب این بازی برروی کنسول پلی‌اسیتشن ۴ پرو، آمار شگفت‌انگیزی نیز منتشر شده است که به بازدیدکنندگان بالای آن در سایت Twitch اشاره دارد.

56464 - تعداد بازدیدکنندگان Death Stranding بیشتر از تصورات است

همان‌طور که میدانید، بازی‌های آنلاین‌محور از طرفداران سرسختی در سراسر جهان برخوردار بوده و روزانه بازی‌بازان بسیاری آن‌ها را با دوستان خود تجربه می‌کنند. اما بازی Death Stranding در حال حاضر بیش از ۱۸۲ هزار بازدیدکننده را در وب‌سایت‌های محبوب داشته و با این احتساب، دو برابر بیشتر از عنواین محبوب آنلاین‌محور بازدیدکننده دارد.

به طور قطع بازی‌های محبوب آنلاین‌محور مجددا جایگاه خود را در آینده پس می‌گیرند زیرا بازی Death Stranding، عنوانی داستان‌محور بوده و انتشار محتوای اضافه‌ای نیز هم‌چنان در دستور اقدامات استودیوی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions) جایی ندارد. اما این موضوع قطعا بزرگی نام خالق این بازی یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) را اثبات کرده و علاقه‌ی بازی‌بازان را به عناوین وی نشان می‌دهد.

بازی Death Stranding فعلا فقط برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. لازم به اشاره است که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز تایید شده و در اوایل تابستان ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …