کدنویسی برای پلی استیشن 5 آسان است

به عقیده‌ی بسیاری از ناشران و توسعه‌ دهندگان بازی‌های ویدئویی، PS5 راحت‌ترین کنسول تاریخ جهت کدنویسی است. این ادعایی است که جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر عامل شرکت Sony Interactive Entertainment دارد.

45635464563456 - کدنویسی برای پلی استیشن 5 آسان است

او در حالی که امروز رئیس شرکت Guerrilla Games یعنی هرمان هالست (Herman Hulst) را به عنوان رئیس بخش استودیوهای جهانی سونی انتخاب کرد، درباره‌ی کنسول PS5 گفت:

چیزی که مرا بسیار مثبت‌اندیش می‌کند، این است که بسیاری از توسعه‌ دهندگان و ناشران به ما از آسان بودن نوشتن و اجرای کد برروی PS5 می‌گویند. همه‌ی آن‌ها بر این عقیده‌اند که این بهترین پلتفرم تاریخ از این منظر است.

رایان در این مصاحبه از اهمیت هماهنگ کردن سه منطقه‌ی خود یعنی ژاپن، آمریکا و اروپا به هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن سخن گفت. سال گذشته بازی Spider-Man از این سیاست بهره برد و توانست به فروش رکوردشکنی دست یابد.

مشخصا آن بازی، خارق‌العاده بود. با این حال، دلیل تبدیل شدنش به پرفروش‌ترین عنوان انحصاری PS4، یک کمپین جهانی با دقت طراحی و اجرا شده بود. در حالی که سه کمپین متفاوت با طرح‌های خوب، آن قدر موفق نمی‌شدند.

رایان همچنان از علاقه‌اش به خرید استودیوهای جدید، پس از خرید اینسومنیاک (Insomniac)، برای سونی گفت:

ما همیشه دنبال استودیوهای جدید هستیم. با این حال مراقبیم که با کدام استودیوها صحبت کنیم. برای انجام کارهای بیشتر در آن زمینه فضا داریم. با این حال باید مطمئن باشیم شرکتی که می‌خریم کاردرست است.

کنسول نسل نهمی سونی، در کریسمس سال ۲۰۲۰، به بازار عرضه خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …