قیمت پلی استیشن 5 مقرون به‌صرفه خواهد بود

هنوز بها قانونی پلی استیشن 5 معین وجود ندارد ولی طبق گفته‌های مدیرمالی سونی قادر است حدس زد که‌این شرکت میخواهد قیمتی برای کنسول نو خویش معلوم نماید که تیم بزرگی از گیمرها قوی به خریداری آن باشند.

546546 - قیمت پلی استیشن 5 مقرون به‌صرفه خواهد بود

طبق گفته‌های مدیرمالی سونی هیروکی توتوکی عرضه پلی استیشن 5 در اوایل ماه دسامبر ۲۰۲۰ (دی ۱۳۹۹) می تواند به فروش بهتر این کنسول یاری دهد. چون این کنسول قادر است یک کادو‌ی بسیار خوب جشن سال نو میلادی باشد.

وی این نظر را دارد که سودآوری پلی استیشن 5 به صورت مشخصی به ارزش آن بستگی دارااست. هر چقدر که ارزش کنسول طولانی تر باشد، منفعت سهام‌داران و کسانی از این دست نیز طولانی تر خواهد شد البته می‌اقتدار درس‌هایی از قیمت خوب پلی استیشن 4 و موفقیتی که‌این کنسول به آن رسیده گرفت. توتوکی میگوید که سونی هنوز به ارزش آخری کنسول نرسیده و در جال چک بازار و هزینه‌های پایانی چهت نیل به قیمتی مطلوب میباشد.

طبق گفته‌های وی می‌قدرت حدس زد که سونی میخواهد پلی استیشن 5 را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه نماید تا تیم پهناور‌تری از یوزرها به آن دسترسی داشته باشند. اما سونی همچنان سون سرمایه‌گذاران را نیز در حیث خواهد گرفت ولی اذن نخواهد که‌این واقعه منجر بالا رفتن بیشتراز اندازه‌ی ارزش پلی استیشن بعدی شود.

قبلا عرضه پلی استیشن 3 با بها بسیار زیاد ۶۰۰ دلاری سبب گردیده بود تا این کنسول در اوایل حیات خویش بسیار از ایکس جعبه 360 عقب بماند. ولی سونی ارزش منطقی ۴۰۰ دلار را برای پلی استیشن 4 در حیث گرفت و همین قضیه منجر شد تا مجموعه بیشتری از یوزرها به خرید این کنسول عشق و علاقه داشته باشند.

بر پایه ی اطلاعاتی که از دشوار‌افزار کنسول نسل بعدی سونی منتشر گردیده، این کنسول در طول عرضه ۵۰۰ دلار ارزش خواهد داشت؛ قیمتی که با دقت به طاقت فرسا‌افزار کارکشته این کنسول مقرون به‌صرفه و منطقی به لحاظ می رسد. این احتمال موجود هست که سونی یک گونه کارکشته‌خیس از پلی استیشن 5 عادی را هم در اختیار توسعه و گسترش داشته باشد ولی بعید میباشد که به طور همزمان با عرضه گونه استاندارد شاهد یک پلی استیشن 5 پرو هم باشیم.

منبع : ویجیاتو

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …