کرش کردن Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی

بازی Red Dead Redemption 2 بعد از مدت‌ها انتظار برروی پلتفرم PC منتشر شد اما به نظر می‌رسد عرضه‌ی این بازی بدون مشکل‌های خودش نبوده است چرا که گیمرهای متعددی خبر از کرش کردن بازی می‌دهند.

534543 - کرش کردن Red Dead Redemption 2 برروی رایانه‌های شخصی

طبق گزارشات، این کرش کردن‌ها بیشتر موقع شروع بازی و در کات‌سین ابتدایی رخ می‌دهند. تا کنون کاربرهای متعددی در Reddit خبر از کرش کردن بازی داده‌اند. برخی راه‌کارهای موثر برای رفع این مشکل، اجرای بازی برروی حالت Safe Mode، خاموش کردن آنتی‌ویروس و پایین آوردن تنظیمات گرافیکی است. با این حال، ممکن است هیچ کدام از این راه‌کارها جواب ندهند. به نظر می‌رسد اکثر این مشکلات برروی لانچر اختصاصی راکستار (Rockstar) است.

مشکلات دیگری از قبیل ناهنجاری‌های صوتی و افت نرخ فریم در نسخه‌ی رایانه‌های شخصی گزارش شده است. برخی کاربرها ادعا کرده‌اند که تغییر API گرافیک از Vulkan به DirectX12 مشکلات نرخ فریم بازی را حل می‌کند. هر چند این راهکار هم هنوز به صورت قطعی کارساز نبوده است. هنوز راکستار بیانیه‌ای در این باره منتشر نکرده است. نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Dead Redemption 2، همین امروز منتشر شد. این در حالی است که این بازی بیش از یک سال است که برای کنسول‌ها، منتشر شده است.

منبع : گیم فا

درباره admin

خبر پیشنهادی

456344 310x165 - بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

تيم سازنده‌ي بازي Fallout 76 همان طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز يک …