جذابیت در بازی‌های شما دو برابر خواهد شد

شرکت انویدیا به تازگی از درایور کارت گرافیک جدید خود با شماره ورژن 441.08 برای کارت گرافیک‌های سری GTX و RTX خود منتشر کرده است و در آن ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار داده است.

36546345 1024x579 - جذابیت در بازی‌های شما دو برابر خواهد شد

از جمله ویژگی‌های اصلی این بروزرسانی می‌توان به شخصی سازی رنگ بندی بازی شما اشاره کرد که با استفاده از آن می‌توانید استایل مخصوص به خودتان را در گیم تنظیم کنید. فیلتر‌های رنگی بسیار زیادی در این آپدیت اضافه شده است که طبق سلیقه خودتان قادر خواهید بود تا تمامی جزئیات بازی را زیر نظر داشته باشید تا بهترین تجربه کاربری را به دست بیاورید

برای آن دسته از علاقه مندان به اجرای بازی‌های شوتر مثل Call Of Duty هستند انویدیا تنظیمات جدیدی به اسم Image Sharpening را اضافه کرده است که با استفاده از آن می‌توانید حالت خمیری مانند گیم را از بین ببرید. حتما برایتان پیش آمده که با خاموش کردن Anti Aliasing حس کدر شدن گیم شما از بین رفته باشد. اما در خیلی از موارد خاموش کردن این مورد تاثیر بدی روی تجربه کاربری شما می‌گذارد و آن دسته از افراد که علاقه مند به اجرای بازی خود بر روی حداکثر کیفیت ممکن هستند نیز شاید برایشان جالب نباشد که این مورد را روی حالت Low بگذارند.

بعد از آپدیت درایور کارت گرافیک خود قادر خواهید بود تا از بخش Nvidia Control Panel و تب Manage 3D Setting این گزینه را مشاهده و باز هم طبق سلیقه خود آن را تغییر دهید.

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …