تغییرات جدیدی در بازی Tekken 7 ایجاد شد

چند روز قبل اطلاعاتی از به‌روزرسانی بعدی بازی Tekken 7 منتشر شد که در جریان آن، تغییراتی در بخش Practice Mode ایجاد خواهد شد و کاربران حالت‌های جدیدتری را تجربه می‌کنند.

بازی Tekken 7 برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی توسط استودیو باندای نامکو (Bandai Namco Entertainment) منتشر شد و توانست در زمان انتشار خود، نظر طرفداران سبک عناوین مبارزه‌ای و بازی‌بازان این مجموعه را به خود جلب کند. بازی در زمان انتشار خود، نمرات و بازخورد های خوبی در بخش گیم‌پلی و روایت داستانی خود دریافت کرد اما همزمان، مشکلات بخش آنلاین و سرورهای بازی باعث کاهش محبوبیت آن در میان کاربران شد. البته که تا به حال که دو سال از انتشار بازی می‌گذرد، به روزرسانی‌ها و محتویات مختلفی به دست کاربران رسیده و مشکلات آن تا حد زیادی کاهش یافته است.

546456 - تغییرات جدیدی در بازی Tekken 7 ایجاد شد

در جریان پشتیبانی سازندگان از این بازی، به تازگی اطلاعاتی از به‌روزرسانی بعدی عنوان Tekken 7 منتشر شده است. این به‌روزرسانی که البته پولی خواهد بود، تمرکز خود را برروی بخش Practice Mode بازی گذاشته است. اولین قابلیت جدیدی که این به‌روزرسانی به بخش مذکور بازی اضافه می‌کند، حالت فریم دیتا است که در جریان آن، کاربران می‌توانند به طور کامل و دقیق برروی زمان بندی ضربات خود تسلط داشته باشند که البته این حالت بسیار تاثیرگذار خواهد بود و می‌تواند توانایی‌های کاربران را تقویت کند. حالت بعدی در این بخش، Punishment practice نام دارد و در جریان آن، یک سری حرکات مختلف در مقابل کاربران اجرا خواهد شد که هریک نسبت به حرکت قبلی چالش برانگیزتر خواهد بود. کاربران در بخش تمرینی باید در برابر تمامی این حرکات از خود دفاع کنند. وجود این بخش باعث می‌شود بازی‌بازان در مبارزات اصلی بازی، شاهد تقویت حرکات دفاعی خود باشند و حملات رقیب را به خوبی کنترل کنند. در بخش‌های دیگر، شاهد اضافه شدن قابلیت‌های My Replay و Tips هستیم که بازیکنان قادر خواهند بود تمامی حرکات خود را از آغاز تا پایان ثبت و ضبط کنند و یا نکات آموزشی و تمرینی متفاوتی از را از بازی فرا بگیرند.

در گذشته، افرادی که فصل سوم بازی را خریداری کرده‌اند قادر خواهند بود به طور رایگان به این به‌روزرسانی جدید دسترسی داشته باشند اما سایر کاربران، برای دریافت به‌روزرسانی نیازمند پرداخت ۴ دلار خواهند بود. فصل سوم بازی در حال حاضر در دسترس است و سه شخصیت کاملا جدید را به بازی اضافه می‌کند.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …