بازی های رایگان ماه نوامبر پلی استیشن پلاس مشخص شد

شرکت سرگرمی های تعاملی سونی ساعاتی پیش فهرست بازی های رایگان ماه نوامبر 2019 پلی استیشن پلاس را به منتشر کرد.

546464 - بازی های رایگان ماه نوامبر پلی استیشن پلاس مشخص شد

در آخرین روز از ماه اکتبر، شرکت ژاپنی سونی طبق روال همیشه از لیست اسامی بازی های رایگان ماه بعدی سرویس پلی استیشن پلاس پرده برداشت که بر اساس آن، بار دیگر دارندگان کنسول نسل هشتم پلی استیشن 4 در طول این ماه میزبان دو اثر ویدیویی مختلف خواهند بود. البته، با وجود اینکه آثار رایگان این ماه به خوبی بازی های ماه اکتبر این سرویس نیست، اما سونی عناوینی را در نظر گرفته که تجربه آن ها شما را برای مدتی به خود سرگرم خواهد کرد.

اولین بازی رایگان ماه سپتامبر سرویس پلی استیشن پلاس، یکی از ساخته های موفق و پرطرفدار استودیوی تیم نینجا به نام Nioh است که تقریبا نزدیک به سه سال از انتشارش می گذرد. این عنوان با الهام گیری درست از آثار موفق سبک نقش آفرینی و طراحی هنری خیره کننده خود، تجربه لذت بخشی از یک اثر اکشن و نقش آفرینی را برای علاقه مندان به ارمغان آورده که حتی شماری از منتقدان آن را جزء یکی از برترین بازی های سال سال میلادی نیز می دانند.

در کنار این اثر، کاربران کنسول پلی استیشن 4 طی ماه نوامبر می توانند از تجربه یکی از ترسناک ترین بازی های نسل هشتم یعنی Outlast 2 لذت ببرند. آن طور که به نظر می رسد، برگزاری جشن هالووین علت اصلی عرضه رایگان بازی برای کاربران سرویس پلی استیشن پلاس است که در طول ماه آتی می توانند خود را با یکی از بهترین عناوین ترسناک تاریخ بازی های ویدیویی سرگرم کنند. نسخه دوم بازی یک دنباله موفق از سری Outlast به شمار می رود که با حفظ المان های مثبت قسمت نخست و بهبود ایرادات پیشین، یک تجربه عالی از سبک ترس و وحشت به حساب می آید و مواردی از قبیل تعقیب های دلهره آور و دشمنان متنوع و صدالبته ترسناک باعث شده تا بی شک Outlast 2 را جزء بهترین آثار سال 2017 میلادی بدانیم.

 

منبع : کلیک

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …