سبقت مشترکان EA Access در پلی‌ استیشن ۴ از ایکس‌باکس وان

چندین سال است از عرضه‌ی سرویس EA Access می‌گذرد. عرضه‌ی آن بر روی اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی امکان دسترسی به بازی‌های متنوع این شرکت به همراه پیش‌نمایش‌های بازی‌ها و تخفیفات را فراهم آورد. ولی هنوز یک سال از عرضه‌ی این سرویس بر روی پلی‌استیشن ۴ نگذشته است و به نظر می‌رسد مورد استقبال زیاد بازی‌بازان این پلتفرم قرارگرفته‌است.

765745 - سبقت مشترکان EA Access در پلی‌ استیشن ۴ از ایکس‌باکس وان

 

این سرویس خیلی دیر توانست راه به کنسول سونی (Sony) یابد در صورتی که رقبای اصلی آن مانند اکس‌باکس وان از مدت‌ها پیش از این سرویس برخوردار بودند. در طی کنفرانسی که اخیرا برگزار شده است، شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) اظهار داشت مشترکان این سرویس از ۵ میلیون هم گذر کرده است و در مدت زمان کوتاهی که از عرضه‌ی EA Access بر روی پلی‌استیشن ۴ می‌گذرد، مشترکان پلی‌استیشن ۴ نسبت به همان زمان برای اکس‌باکس وان بیشتر هستند.

EA هیچ آماری ارائه نکرد؛ ولی وقتی بخواهیم اختلاف زمان بین زمان عرضه‌ی این سرویس در بین پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان را در نظر بگیریم، این رشد مشترکان چشمگیر است. از طرفی هم به خاطر پشتیبانی نکردن پلی‌استیشن ۴ از Backwards Compatibility بسیاری از عناوین موجود در این سرویس عملا برای پلی‌استیشن ۴ غیر قابل استفاده است.

EA Access برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اوریجینس (Origins) در دسترس است.

منبع : گیم فا

درباره admin

خبر پیشنهادی

456344 310x165 - بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

بازي Fallout 76 آپدیت جدید عرضه کرد

تيم سازنده‌ي بازي Fallout 76 همان طور که در گذشته اعلام کرده بود، امروز يک …