رسمی: بازی Valkyria Chronicles 4 معرفی شد

بازی Valkyria Chronicles 4 به صورت رسمی از سوی سگا معرفی شده و قرار است در سال آینده برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه شود.

بازی Valkyria Chronicles 4 در همان بازه زمانی نسخه‌های قبلی و در سال 1935 جریان دارد. در جهانی خیالی که با توجه به جنگ جهانی دوم شکل گرفته است، بین نیروهای آتلانتیک و اتحاد امپریالیستی اروپای شرقی جنگ بزرگی جریان دارد.

با وجود مقاومتِ بسیار نیروهای آتلانتیک، قدرت اتحاد امپریالیستی اروپای شرقی بیشتر از آن‌ها است و نیروهای آتلانتیک دیگر توان عقب نگه داشتن آن‌ها را ندارد. با این وجود نیروهای آتلانتیک سرنوشت جنگ را در عملیاتی برای تصرف پایتخت دشمن می‌بینند. فرمانده کلاود و دوست‌های دوران کودکی‌اش در جوخه E، این عملیات غیرممکن را برعهده دارد. کلاود و دوستانش باید با سربازان دشمن، شرایط بسیار بد والکریا و سختی‌های بسیار مقابله کنند تا به حقیقتی پی ببرند که باعث می‌شود در جای خود خشک شوند.

Valkyria Chronicles 4 یک عنوان نقش‌آفرینی تکنیکی و سبک هنری بازی همانند گدشته است و تغییر زیادی به خود ندیده است. بازی دارای شخصیت‌های جدیدی است که شامل فرمانده‌ی جوان کلاود، مهندس رایلی میلر با اسلحه سنگین، دارسن راز عصبانی، تک تیرانداز خونسرد کای شولن و… می‌شود. سیستم مبارزات بازی نیز ترکیبی از تیراندازی سوم شخص و استراتژی نوبتی است. این عنوان دارای کلاس‌هایی جدید و پشتیبانی جنگی بیشتری نسبت به گذشته است.

آهنگ‌ساز اصلی این مجموعه، «هیتوشی ساکیموتو» (Hitoshi Sakimoto)، بار دیگر برای کار بر روی این عنوان به این مجموعه بازگشته است.

نسخه اول این مجموعه در سال 2008 برای پلی‌استیشن 3 و دنباله آن در سال 2010 برای PSP عرضه شد. سومین نسخه از این مجموعه نیز در سال 2011 به صورت انحصاری برای PSP تنها در ژاپن منتشر شده است.

 

منبع : گیم شات

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …