دردسری جدید برای سازندگان Call of Duty

مدت زیادی از زمان انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare برای کنسول Xbox One X نمی‌گذرد اما گزارش های کاربران مبنی هنگ کردن کنسول حین اجرای بازی سرتاسر فضای مجازی را به خود اختصاص داده است.

آن‌طور که پیداست این مشکل تنها به Xbox One X محدود می‌شود و صاحبان سایر نسخه‌های کنسول مایکروسافت از آن در امان هستند. علت این مشکل هنوز نامعلوم است اما برخی از کاربران توانسته‌اند با قراردادن کنسول در حالت Energy Saving مشکل را به طور موقت برطرف کنند.

Infinity Ward طی توییتی اعلام کرده از این مشکل آگاه است و مشغول کار برای برطرف کردن آن است. بنابراین گیمرها مدت زمان زیادی با مسئله کرش کردن بازی دست و پنجه نرم نخواهند کرد.

34242 - دردسری جدید برای سازندگان Call of Duty

هارد کرش در واقع به حالتی گفته می‌شود که در آن بازی به طور کامل متوقف می‌شود. در این حالت حتی خروج از بازی نیز ممکن نخواهد بود و کنسول هنگام خروج از بازی خاموش می‌شود. هارد کرش حتی می‌تواند باعث فریز شدن کنسول شود. در این حالت کاربر حتی قادر به باز کردن منوها نیز نخواهد بود.

این اولین باری نیست که کنسول Xbox One X با مشکل کرش کردن حین بازی مواجه می‌شود. پیش از این شاهد کرش کردن و فریزشدن این کنسول حین باری Borderlands 3 نیز بوده‌ایم.

اگر شما هم با مشکل هارد کرش بازی Call of Duty: Modern Warfare در Xbox One X مواجه هستید، توصیه می‌کنیم ابتدا کنسول را از برق جدا کنید. سپس از تمیز بودن فن‌ها و محیط اطمینان حاصل کنید. در نهایت تا زمان ارائه بروزرسانی به انجام بازی دیگری بپردازید تا بروز هرگونه مشکل احتمالی برای کنسول جلوگیری شود.

 

منبع : شهر سخت افزار

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …