انتشار بازی The Last of Us Part 2 به تعویق افتاد

در حالی که ماه گذشته، شرکت سونی رسما از تاریخ انتشار بازی محبوب The Last of Us Part 2 رونمایی کرد اما گزارش‌‌ها حاکی از این موضوع است که انتشار بازی جدید استودیوی ناتی‌داگ به بهار ۲۰۲۰ موکول خواهد شد.

345234 - انتشار بازی The Last of Us Part 2 به تعویق افتاد

وب‌سایت کوتاکو (Kotaku) به تازگی گزارش داده است که احتمالا استودیوی ناتی‌داگ انتشار بازی The Last of Us Part 2 را تا بهار ۲۰۲۰ به تاخیر انداخته است. اگرچه شرکت سونی هنوز این موضوع را به صورت رسمی تایید نکرده اما وب‌سایت کوتاکو این اطلاعات را از منابع نزدیک به استودیوی ناتی‌داگ به دست آورده است.

روز گذشته نیز شایعاتی مبنی بر تاخیر در انتشار یکی از بازی‌های انحصاری سونی به گوش می‌رسید که گزارش امروز کوتاکو، به نوعی شایعات منتشر شده را تایید می‌کند. هنوز دلیل این موضوع مشخص نیست و این احتمال وجود دارد که ناتی‌داگ به زمان بیشتری برای توسعه‌ی بازی The Last of Us Part 2 نیاز داشته و بر همین اساس انتشار آن را تا بهار ۲۰۲۰ به تاخیر انداخته است. در هر صورت انتظار داریم سونی طی روزهای آینده رسما در این زمینه شفاف سازی کند.

بازی The Last of Us Part 2 قرار است در تاریخ جمعه، ۲ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۱ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. مسلما شما نیز کنجکاو هستید که بدانید The Last of Us Part 2 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ چه ویژگی‌ها و تکنیک‌های فنی به همراه دارد و احتمالا چه عملکردی را برروی این کنسول خواهد داشت.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …