رویداد هالووین بازی Hitman 2 آغاز شد

طبق بیانیه اخیر استودیوی «آی‌او اینتراکتیو»، رویداد هالووین بازی Hitman 2 چندی پیش به صورت رایگان در دسترس کاربران سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی قرار گرفت.
زمان چندان زیادی تا آغاز یکی از رویدادهای سالانه معروف غربی ها به نام هالووین باقی نمانده و مراسم جشن این مناسبت به زودی در اقصی نقط جهان برگزار می شود. در این میان، استودیوی نامدار آی‌او اینتراکتیو نیز محتوای مخصوصی با حال و هوا و تم هالووین برای بازی هیتمن 2 تدارک دیده تا به این بهانه، محتویات جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار داده و تغییرات مختلفی در این اثر ایجاد کند.

546546 - رویداد هالووین بازی Hitman 2 آغاز شد

بر اساس گفته های سازندگان، رویداد هالووین بازی Hitman 2 از امروز در دسترس بازیکنان کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پی سی بازها قرار گرفته که خوشبختانه برای تجربه و دریافت این محتویات جدید، نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست و رویداد مذکور در قالب یک به‌روزرسانی رایگان تقدیم شما می شود. جالب اینجاست که حتی خریداران نسخه Starter Pack این عنوان نیز به صورت رایگان می توانند از تجربه رویداد هالووین بازی لذت ببرند و در نهایت با اتمام ماموریت، جوایز مربوطه را نیز به دست بیاورند.

اصلی ترین محتوای این رویداد، اضافه شدن یک Escalation Contract با حال و هوای هالووین به بازی است. آن طور که از تریلر جدید بازی پیداست، ظاهرا مامور 47 در این قراداد یک کدوی مشهور هالووین به سر گذاشته و هدف مورد نظر خود را به یکی از مکان های ترسناک می برد. این محل مملو از اشیای مرتبط با هالووین بوده و انواع و اقسام آیتم های ترسناک به چشم می خورد.

در صورتی که ماموریت اصلی این رویداد ویژه را با موفقیت به اتمام برسانید، گفته شده که یک لباس رزمی و بومرنگی مشابه خفاش به عنوان پاداش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این میان باید اشاره کرد که هرچند زمان پایان رویداد هالووین بازی Hitman 2 از سوی سازندگان تعیین نشده، اما نباید فراموش کرد که محتوای این جشن برای مدت محدودی در نظر گرفته شده و بی شک با پایان جشن هالووین، کلیه این محتویات تازه از بازی حذف خواهد شد. بدین ترتیب، چنانچه به دنبال تجربه هیتمن 2 و رویداد هالووین آن هستید، هم اکنون سری به آن زده و با دریافت به‌روزرسانی جدید، به تجربه ماموریت های جدید این اثر بپردازید.

 

 

منبع : کلیک

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …