چند بازی پرطرفدار به سرویس Xbox Game Pass افزوده شد

3 روز دیگر و در تاریخ 10 آبان (1 نوامبر)، 7 بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass برای دانلود رایگان اضافه خواهند شد که در این بین می‌توان به بازی‌های مهمی چون Metal Gear Solid V: The Phantom Pain و Halo Wars Definitive Edition اشاره کرد.

46666644 - چند بازی پرطرفدار به سرویس Xbox Game Pass افزوده شد

مایکروسافت امروز در Xbox Wire اعلام کرد که 7 بازی جدید به سرویس Xbox Game Pass خودش اضافه می‌کند و اسامی این بازی‌ها را نیز منتشر کرد که در این بین بازی بسیار مهم و محبوب Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هم حضور دارد. در ادامه لیست این بازی‌ها را مشاهده می‌کنید:

(تا 11 بهمن) Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
Halo Wars: Definitive Edition
Resident Evil HD
Oddworld: New ‘n’ Tasty
The World of Van Helsing: Deathtrap
Mega Man 9
Sky Force Anniversary

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، بازی‌های خوب و قابل توجهی برای دانلود رایگان به سرویس Xbox Game Pass اضافه شده‌اند. اما نکته بسیار مهم درمورد این لیست این است که بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain فقط تا تاریخ 11 بهمن (31 ژانویه) در این سرویس قرار خواهد داشت. درحالی که بقیه بازی‌ها به صورت مادام‌العمر حضور خواهند داشت.

سرویس Xbox Game Pass در خرداد ماه امسال (جون 2017) افتتاح شد تا به کاربران کنسول ایکس‌باکس وان این امکان را بدهد که با پرداخت ماهیانه 9.99 دلار (یه مقدار کمتر از 40هزار تومن) بتوانند بازی‌های مهم و پرطرفداری مثل Halo 5 را به صورت رایگان و بدون محدودیت زمانی دانلود کنند. مایکروسافت به کاربران ایکس باکس وان قول داده است که هرماه حداقل 5 بازی جدید را به این سرویس اضافه کند که خب همان‌طور که مشاهده کردید، این ماه 7 بازی به سرویس Xbox Game Pass اضافه شد. همان‌طور که در ابتدای خبر هم اشاره شد، این 7 بازی از 3 روز دیگر و در تاریخ 10 آبان (1 نوامبر) در این سرویس قرار می‌گیرند.

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …