کپکام در حال ساخت بازی جدیدی از سری Mega Man است

سال گذشته، شرکت کپکام (Capcom) بازی Mega Man 11 را منتشر کرد و این عنوان توانست با استقبال نسبتا خوبی از سوی منتقدین مواجه شود. حال به نظر می‌رسد شرکت کپکام در حال توسعه‌ی نسخه‌ای جدید از این سری است.

آقای کازوهیرو سوچیا (Kazuhiro Tsuchyia)، تهیه‌کننده‌ی سری Mega Man در گفتگو با وب‌سایت Rockman Corner، این خبر را تایید کرد.

وی اظهار داشت:

عناوین بسیاری وجود دارند که من شخصا می‌خواهم روی آن‌ها کار کنم، اما در حقیقت تصمیم ساختن بازی بعدی از سری Mega Man از قبل گرفته شده است. من فقط دوست دارم جزئیاتی خاص را برای مدتی پنهان کنم. لطفا تا زمانی که به طور رسمی آن را معرفی کردیم، صبر کنید. همچنان من فکر می‌کنم که چیزی به عنوان نسخه‌ی فرعی در سری Mega Man وجود ندارد. هر بازی یک سری اصلی مربوط به خودش است. وقتی در مورد Mega Man صحبت می‌شود، همیشه افرادی هستند که به شخصیت «X» فکر می‌کنند و همچنین افرادی وجود دارند که به شخصیت «EXE» فکر خواهند کرد. من فکر می‌کنم به این دلیل است که هر کدام از مفهوم Mega Man در طول زمان تغییر می‌کند. به همین دلیل ما نمی‌خواهیم آینده‌ی هیچ سری را انکار کنیم.

بازی Mega Man 11 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …