قسمت جدید بازی اسپلینتر سل (Splinter Cell) فاش شد

به انگیزه اشتباه رخ دیتا در سایت گیم استاپ، قسمت جدید بازی اسپلینتر سل (Splinter Cell) که هنوز به چهره رسمی شناسایی نشده است، لو رفت.

طرفداران مدت‌هاست که در انتظار شناسایی قسمت جدید بازی اسپلینتر سل هستند و شرکت یوبی‌سافت هم چندین بار به چهره غیرمستقیم به هستی آن اشاره داشته است. حالا به عقیده می‌رسد که وجود این بازی جدی‌تر باشد.

بازی Splinter Cell در ژانر اکشن مخفی‌کاری، اثر برجسته و مشهوری به حساب می‌آید که حتی در دوره‌ای رقیب اصلی گردآور بازی Metal Gear Solid به حساب می‌آمد ولی بدبختانه شوربختانه یوبی‌سافت آن را به نکویی قبل نبرد. واپسین نسخه از این مجموعه، بازی Blacklist بود که هفت سال قبل منتشر شد و متعلق به زمان، پیروان در انتظار معرفی یک سرنوشت جدید هستند. سم فیشر به تازگی در بازی Ghost Recon Wildlands دیده شد و قرار است در بازی موبایل Tom Clancy’s Elite Squad نیز حضور داشته باشد و چه بسا این‌ها مقدمه‌ای باشند برای یک بازگشت شکوهمند.

اخیرا گیم استاپ به دلیل یک اشتباه، عینک نمادین و مشهور سم فیشر را در فهرست فروش‌اش پیمان عدل و تاریخ عرضه آن را ماه نوامبر اعلام کرد. اما نکته جالب توضیحات این محصول است که به وجود یک نسخه جدید از گردآور اشاره دارد. در توضیح این عینک آمده است:

برای اولین بار از زمان شناسایی اسپلینتر سل در سال 2002، پس از 9 قسمت پرفروش و در حالی که «عرضه تقدیر دهم نزدیک است»، این نخستین شانس شماست که عینک سمبلیک سونار بسامد بالای سم فیشر را گرفتن کنید.

همان طور که بیان شد، تاریخ عرضه این عینک، ماه نوامبر اعلام شده و این چه بسا بدین معنا باشد که نسخه جدید بازی در دست توسعه پیمان دارد و احتمالا به زودی شناسایی خواهد شد. در سوی دیگر، این می‌تواند یک اشتباه از سوی گیم اسپات بوده باشد و اصلا قسمت دهمی هستی ندارد. ولی جای سوال دارد که ناگهان و بعد از گذشت هفت سنه از زمان انتشار واپسین قسمت، آن‌ها ناگهان به تبلیغ و فروش عینک‌های زهر فیشر بپردازند.

تعجب برانگیز است که یوبی‌‌سافت در سال‌های اخیر، این فرانچایز را در اولویت قرار نداده. خصوصا حالا که به نظر می‌رسد گردآور متال گیر نزدیک به پسین خط رسیده و در بازار فرآورده مانند قدرتمندی هستی ندارد، یک بازی اکشن نهان کاری باکیفیت می‌تواند به راحتی نظر مخاطبان را جلب کرده و به پرتو پرفروشی تبدیل شود. سرپرست یوبی سافت الی قبل از این اعلام کرده بود که نسخه جدید اسپلینتر سل به علت انتظارات بالای طرفداران، پایین خپگی زیادی خواهد بود ولی این شرکت مقاوم کرده که اگر بخواهد، می‌تواند یادبود ها نکویی ارائه کند و باید رویت آیا در نهایت گواه شناسایی این عنوان باره چشمداشت خواهیم بود یا خیر.

منبع : گجت نیوز

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …