تاریخ نمایش بخش تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

شرکت اکتیویژن (Activision) اخیرا برنامه‌ی زمانی پیش از انتشار بازی باره چشمداشت Call of Duty: Modern Warfare را به اشتراک گذاشته است. پس انتظاری طولانی، بالاخره در انتهای ماه جاری گواه نمایش بخش تک‌نفره‌ی این عنوان خواهیم بود.

اگر به خاطر داشته باشید، برخی از یاران رسانه در گذشته تقسیم تک‌نفره‌ی Call of Duty: Modern Warfare را نگریستن کرده‌اند. اما اکثر تریلر‌ها و آگاهی ها تازه بازی در رابطه با تقسیم چندنفره و حالت‌های گوناگون آن بوده است. خوشبختانه با پروا به برنامه‌ی زمانی منتشر شده از جانب اکتیویژن، بازی‌بازان نیز به زودی گواه نمایش دسته تک‌نفره‌ی جدیدترین نسخه‌ی سری Call of Duty خواهند بود. وانگهی با توجه به اطلاعاتی که گسترش دهندگان تاکنون ارائه داده‌اند، مدت سررسید سپریدن این دسته مطابق انتظارات طرفداران خواهد بود.

علاوه بر این، نسخه‌ی بتای عمومی این عنوان تیراندازی اول شخص نیز هفته‌ی آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس پیمان خواهد گرفت. در ضمن در فاصله‌ی بین دو نسخه‌ی بتای بازی، گواه انتشار جزئیات جدید مربوط به بازی میان پلتفرمی خواهیم بود. در نهایت، دسته Spec Ops نیز در اوایل ماه اکتبر به نمایش در خواهد آمد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …