عرضه‌ دو بازی از مجموعه‌ Assassins Creed برروی سوییچ

طی ماه‌های گذشته بود که نسخه‌ی ریمستر بازی Assassins Creed 3 همراه با نسخه‌ی فرعی آن یعنی Liberation برای کنسول دستی نینتندو سوییچ عرضه شد اما به نظر نمی‌رسد که کار یوبی‌سافت با عرضه‌ی نسخه‌های ریمستر عناوین محبوبش تمام شده باشد و این موضوع قطعا باعث خوشحالی صاحبان کنسول دستی نینتندو سوییچ می‌شود.

بر اساس لیستی که از خرده فروشی یونانی درز کرده است، قرار است تا نسخه‌های ریمستر دو بازی Black Flag و Rogue از مجموعه Assassins Creed برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار بگیرند. البته نام دو بازی پس از گذشت ساعاتی از خرده فروشی موردنظر حذف شد اما می‌توانید در پایین تصویر مربوط به این لیست را مشاهده کنید.

5345345 - عرضه‌ دو بازی از مجموعه‌ Assassins Creed برروی سوییچ

بر اساس لیست مورد نظر، ریمستر دو بازی Black Flag و Rogue در قالب یک بسته به مانند بازی Assassins Creed 3 و Liberation برای کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار می‌گیرند. نکته‌ی جالب در رابطه با این لیست که می‌تواند واقعی بودن آن را تائید کند، تائید عرضه‌ی این دو بازی از توسط دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیل‌گر حوزه‌ی بازی‌های ویدئویی بوده است که در گذشته نیز عرضه‌ی آثار بسیاری را تائید کرده بود.

این اواخر شایعات بسیاری پیرامون بازعرضه‌ی بازی‌های بزرگی که طی این چند سال عرضه‌ گشته بودند، برای کنسول نینتندو سوییچ به گوش می‌رسند که شایعه‌ی عرضه‌ی دو نسخه‌ی مهم Assassins Creed هم به آن‌ها اضافه شده است. به هر حال باید برای تائید این موضوع، تا فردا و پخش دایرکت جدید نینتندو صبر کنیم.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …