ارتباط بازی Control با سایر عناوین شرکت سازنده

مدیر شرکت Remedy Entertainment اعلام کرد که در بازی Control می‌توان اشتراکی با سایر عناوین این شرکت یافت.


بیش از یک هفته از عرضه عنوان Control در بازار می‌گذرد و همانطور که انتظار می‌رفت این عنوان هم مانند سایر بازی‌های رایانه‌ای دارای مشکلات ساختاری نسبتا زیادی است که پس از عرضه و اجرا توسط گیمرها خود را نشان داده است. اما شرکت سازنده این عنوان یعنی Remedy Entertainment اعلام کرده است که با وجود مشکلات موجود در این بازی، این عنوان برترین بازی ساخته شده توسط این شرکت تاکنون بوده است. بازی کنترل طراحی عجیب و غریبی داشته و ابهامات بسیار زیادی را باری کاربران به وجود آورده است و به همین دلیل سازندگان این عنوان نشانه‌هایی از ارتباط داشتن این بازی را با سایر عناوین ساخته شده توسط شرکت Remedy Entertainment دادند.

مایکل کاسورین یکی از مدیران بازی Control به تازگی درباره عنوان ساخته شده توسط شرکت خود حرف زد و گفت که هدف این شرکت در ابتدا از ساخت بازی Control، ساخت دنیایی موازی در کنار سایر عناوین ساخته شده توسط شرکت Remedy Entertainment بوده و سعی کرده است به خوبی برای برآورده شدن هدف خود تلاش کند. او همچنین اعلام کرد که شرکت رمدی هر عنوانی که طراحی می‌کند همواره زنده بوده و در هر بازی جدید که از سوی این شرکت وارد بازار می‌شود می‌تواند نشانه یا اثری از نسخه‌های قبلی این شرکت در آن یافت و به طور کلی می‌توان گفت یک چیز مشترک در تمامی عناوین این شرکت وجود دارد.

مدیر این شرکت اعلام کرد که قصد ندارد راز موجود در عناوین خود را برای عموم شرح دهد و می‌خواهد که خود گیمرها به اشتراک عناوین شرکت او برسند. با این حال هنوز هیچ کدام از گیمرها از راز موجود در عناوین این شرکت خبر ندارد و باید منتظر ماند تا یکی از گیمرها بتواند راز موجود در عنوان Control را کشف کند. بازی Control هم اکنون برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس گیمرها است.

منبع : باشگاه خبرنگاران

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …