بازی جدید Resident Evil برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های بازی منتشر شد

اولین تصاویر Resident Evil Project Resistance به صورت آنلاین منتشر شده‌اند. به نظر می‌رسد این بازی تمرکز جدی بر روی گیم‌ پلی چند نفره Co-op خواهد داشت.

بازی جدید Resident Evil با نام Project Resistance معرفی شد. این بازی قرار است روی رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شود.

بازی جدید هنوز به طور کامل فاش نشده است؛ اما، جزئیات تکمیلی و یک تریلر در تاریخ 9 سپتامبر در ساعت 8:00 PT / 11:00 AM ET منتشر می‌شود.

Capcom همچنین تایید کرد که این بازی در نمایشگاه بازی توکیو در ماه آینده نمایش داده خواهد شد. برنامه‌های نمایشی‌ای نیز برنامه‌ریزی شده‌اند تا بازی را در طول این رویداد به عموم نشان دهند.

تقریبا یک ماه است که درباره یک پروژه جدید از سری Resident Evil می‌دانیم. در اوایل این ماه، بخش 1 Capcom، یک ایمیل برای سفیران RE در ژاپن ارسال کرد. در ایمیل ارسالی از آن‌ها دعوت شده بود تا در تست on-site یک پروژه جدید از Resident Evil – که احتمالا Project Resistance است – شرکت کنند. تست در اوایل ماه سپتامبر برگزار می‌شود. جلسه نهایی دقیقا قبل از انتشار تریلر اعلامیه برنامه‌ریزی شده است.

آخرین پروژه این سری بازی، Resident Evil 2 Remake است. نوعی بازسازی جسورانه و احترام‌آمیز از نوع کلاسیک ترس و بقا که احتمالا از یک رویکرد کمی جسورانه‌تر بهره می‌برد.

نکات مربوط به تغییرات شجاعانه جدید در سراسر آن پخش شده است. با این حال، خطرات لازم برای پیوستن به مجموعه بازسازی‌های واقعا فوق‌العاده را ندارد. اشتباه نکنید. اگر بازی اصلی را دوست داشتید، احتمالا بازسازی شده آن را نیز دوست خواهید داشت. بازیکنان جدیدی که می‌توانند چند تغییر قدیمی را تحمل کنند، تا اوقات ترسناک خوبی هم داشته باشند.

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …