ماموریت جدید در بروزرسانی ماه آگوست بازی Assassin’s Creed Odyseey

بروزرسانی ماه آگوست بازی Assassin’s Creed Odyseey چند روزی است منتشر شده که گیمر با دریافت آن، ماموریت‌های جدیدی را تجربه خواهد کرد.
مجموعه اساسینز کرید یکی از مجموعه‌های بسیار پرطرفدار رایانه‌ای است که تمامی نسخه‌های آن به دلیل داشتن سابقه بسیار خوب، فروش بالایی داشته است. آخرین نسخه از این مجموعه Assassin’s Creed Odyseey نام دارد که بر پایه نسخه قبلی این مجموعه یعنی عنوان Assassin’s Creed Origins ساخته شده است. این عنوان از زمان عرضه اکنون بسته‌های الحاقی یا بروزرسانی‌های زیادی را دریافت کرده است که بیشتر ایرادات این بازی از طریق همنیت بروزرسانی‌ها برطرف شده‌اند. به طور کلی می‌توان گفت این عنوان بیش از هر عنوان تک نفره دیگری تاکنون محتویات دریافت کرده است و کمتر عنوانی مثل آن در بازار موجود است.

به تازگی نیز بروزرسانی ماه آگوست برای بازی Assassin’s Creed Odyseey منتشر شده است که به بسته الحاقی Lost Tales Of Greece مربوط می‌شود و چند ماموریت جدید و مهیج را به بازی اضافه می‌کند. جدیدترین بروزرسانی این بازی ماموریت Old Flames Burn Brighte را به بازی اضافه کرده است که در آن شخصیت اصلی داستان یعنی Alexios دعوتنامه‌ای را از سوی یکی از دوستان قدیمی خود دریافت می‌کند و قرار است به مزرعه او در آرکادیا سفر کند؛ این ماموریت با دریافت بروزرسانی در دسترس کاربر قرار خواهد گرفت.

همچنین شرکت یوبیسافت اعلام کرده است که بروزرسانی بعدی این بازی در ماه می منتشر خواهد شد که حالت Discovery Mode را به بازی باز خواهد گرداند. در این حالت از بازی گیمر درس‌ها و اتفاقات واقعی که در یونان باستان رخ داده‌اند را تجربه خواهند کرد؛ این عنوان در نسخه قبلی بازی یعنی Origins به مجموعه اساسینز افزوده شد اما نتوانست نظر گیمرها را جلب کند و شکست خورد. باید دید این بار بخش Discovery Mode می‌تواند موفق باشد یا مانند بار قبل شکست خواهد خورد.

عنوان Assassin’s Creed Odyseey هم اکنون برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر در دسترس است.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …