بازی Red Faction Evolution در E3 2019 رونمایی خواهد شد

دیگر زمان زیادی به رویداد E3 2019 باقی نمانده و در روزهایی قرار داریم که اطلاعات بسیاری از بازی‌های متفاوتی فاش می‌شود. بازی‌بازان و کاربران فضای مجازی این روزها سخت تلاش می‌کنند تا هر گونه اطلاعاتی را که منجر به فاش شدن و یا رونمایی از بازی خاصی طی رویداد E3 2019 می‌شود را یافته و در فضای مجازی منتشر کنند. جدیدترین اطلاعات این بار از رونمایی نسخه‌ی جدید سری Red Faction خبر می‌دهند.

به تازگی وب‌سایت پشتیبانی برنامه‌ی NVIDIA Ansel به نسخه‌ی جدید سری Red Faction اشاره کرده و گفته شده است که این بازی از نرم افزار جدید انویدیا پشتیبانی خواهد و بازی‌بازان می‌تواند به وسیله‌ی این نرم افزار، تصاویر مختلفی را از گیم‌پلی بازی خود ثبت کنند.

چند نکته جالب در این مورد وجود دارد. اول اینکه چرا انویدیا بدون هیچ واهمه‌ای به نسخه‌ی جدید سری Red Faction یا همان Red Faction Evolution اشاره کرده است؛ گویی که این بازی رسما توسط شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک معرفی شده باشد. نکته‌ی دوم اینکه به نظر می‌رسد اشاره‌ی انویدیا به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Red Faction Evolution به این دلیل باشد که احتمالاً این بازی به صورت انحصاری برای این پلتفرم عرضه می‌شود و برروی کنسول‌های نسل هشتمی در دسترس نخواهد بود؛ موضوعی که در تاریخ این سری سابقه نداشته است و بعید به نظر می‌رسد.

در هر صورت شرکت تی‌اچ‌کیو نوردیک در رویداد E3 2019 حضور خواهد داشت. این شرکت لاین آپ بسیار گسترده‌ای در اختیار دارد که می‌تواند در جریان E3 2019 به رونمایی و معرفی آن‌ها بپردازد. چندی پیش شایعاتی در رابطه با معرفی نسخه‌ی جدید سری Darksiders نیز به گوش می‌رسید. بنابراین معرفی نسخه‌‌ی جدید سری Red Faction نیز می‌تواند برنامه‌ی این شرکت در E3 2019 را هیجان انگیزتر از قبل کند.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …