بازی کردن با این عنوان اتصال دائمی اینترنت را می‌طلبد

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) مدتی پیش نسخه جدید سری Ghost Recon را تحت عنوان Ghost Recon Breakpoint به معرض معرفی گذاشت و توضیحات بسیار مفصلی درمورد آن داد. ظاهرا این بازی قرار است تمام آن چیزهایی را که در Ghost Recon Wildlands وجود داشت را طوری گسترش دهد که به شکل تکامل یافته‌تر از آن دیده شود و آن را کاملا به بلوغ برساند. اکنون خبر جدیدی از این بازی به دستمان رسیده که در ادامه شما را از آن آگاه خواهم کرد.

از جمله ویژگی‌هایی که قرار است در Breakpoint به تکامل برسند، این است که در Wildlands بازی‌بازان می‌توانستند به صورت co-op تا تعداد ۴ نفر به انجام بازی بپردازند اما اکنون در Breakpoint روی این ویژگی تاکید بیشتری شده و اعضای اسکواد که به وسیله هوش مصنوعی هدایت و کنترل شوند، دیگر در این بازی وجود نخواهند داشت و گزینه استفاده از آن در اختیار بازی‌بازان قرار داده نخواهد شد. به جای آن، اگر شما این بازی را در حالت Solo انجام دهید، یک Drone خواهید داشت که به کمک شما خواهد آمد تا به وسیله آن محیط را شناسایی کنید و خود را از وجود یا عدم وجود دشمنان در منطقه، آگاه کنید. این موضوع به زبان ساده اینطور عنوان می‌کند که اگر می‌خواهید دستیار ماشینی نداشته باشید تا انسان‌ها به شما کمک کنند، باید به صورت Co-op این بازی را انجام دهید که نشان از نقش پررنگ‌تر این ویژگی در نسخه جدید Ghost Recon دارد.

با این حال، حتی اگر در حالت solo این بازی را انجام دهید، هنوز هم نیاز به داشتن یک اتصال فعال به اینترنت دارید. در واکنش به اظهار نظری در شبکه اجتماعی توییتر، حساب رسمی بازی Ghost Recon Breakpoint تایید کرد که این بازی به صورت آفلاین قابل انجام نخواهد بود و به شما اجازه انجام این کار را نخواهد داد چرا که نیاز به داشتن یک اتصال دائمی و پیوسته به اینترنت دارد؛ درست مانند برخی دیگر از بازی‌های شرکت یوبسافت مثل The Division 2 یا Rainbow Six Siege.

Ghost Recon Breakpoint هنوز هم توسط Raid ها پس از عرضه خود پشتیبانی خواهد شد که اولینِ این Raid ها نیز در کوه آتشفشانی که در این بازی قرار گرفته، جریان خواهد داشت. عنوان Ghost Recon Breakpoint در تاریخ ۱۲ مهر سال جاری شمسی برابر با ۴ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی برای هر سه پلتفرم اصلی بازار یعنی ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید. لازم به توضیح است که نسخه رایانه شخصی این بازی نیز مانند بازی‌های اخیر شرکت یوبیسافت از طریق فروشگاه Epic Games در دسترس قرار خواهد گرفت اما به جز آن روی شبکه Uplay که متعلق به خود یوبیسافت هست نیز ارایه خواهد شد. در ادامه می‌توانید متن توییت حساب رسمی Ghost Recon Breakpiont برای اعلام نیاز به اتصال دائمی این بازی به اینترنت را مشاهده کنید.

Ghost Recon Breakpoint نیز مانند The Division 2 و Rainbow Six Siege نیاز به داشتن یک اتصال دائمی به اینترنت دارد.

 

 

منبع : وین فون

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …