بازی جدید کال آو دیوتی ماه آینده رونمایی خواهد شد

شرکت Activision سازنده سری بازی‌های Call of Duty تاکنون به روند سالانه عرضه نسخه جدیدی از این بازی‌ها پایبند بوده است و احتمالاً برای کسانی که هنوز از تعدد این سری بازی‌ها خسته نشده‌اند، خبرهای خوبی در راه است. شنیده‌ها حاکی از اینست که اکتیویژن در طول سه ماهه جاری از نسخه جدیدی از سری بازی‌های کال آو دیوتی رونمایی خواهد کرد.

باتوجه به اینکه در ماه ژوئن رویداد E3 سال 2019 برگزار خواهد شد، به نظر می‌رسد این زمان‌بندی برای معرفی یک بازی جدید مناسب باشد. حتی ممکن است این اتفاق زودتر از رویداد E3 نیز رخ بدهد، اما در هر حال پیش از پایان ماه آینده اطلاعات بیشتری درباره نسخه جدید سری بازی‌های Call of Duty خواهیم داشت. خبر دیگری که در این رابطه منتشر شده است احتمال حضور دوباره یکی از سازندگان این سری بازی‌های یعنی Infinity Ward است که جایگزین Treyarch خواهد شد که سال گذشته نسخه Black Ops 4 را توسعه داده بود.
میراثی از Infinity Ward

Infinity Ward پیش از این نسخه‌های محبوب و خاطره‌انگیزی از سری بازی‌های کال آو دیوتی مانند Modern Warfare، Ghosts و Infinite Warfare را توسعه داده بود، که به احتمال خیلی زیاد نسخه جدید نیز دنباله‌ای بر یکی از نسخه‌های ذکر شده خواهد بود. در کنار گمانه‌زنی‌ها در مورد سبک و سیاق نسخه جدید، صحبت‌هایی برای ارائه آن در کنسول جدید شرکت نینتندو نیز مطرح شده است. در گذشته تعدادی از بازی‌های کال آو دیوتی برای کنسول‌های Wii و Wii U ارائه شده بود و اکنون باتوجه به محبوبیت کنسول سوئیچ باید دید آیا Infinity Ward هدیه‌ای برای کاربران نینتندو خواهد داشت یا خیر.

تقریباً تمام کسانی که این خبر را مطالعه می‌کنند حتی اگر از طرفداران سری بازی‌های COD نباشند، تجربه بازی یا تماشای گیم‌پلی یکی از نسخه‌های آن را داشته‌اند. برای ما از تجربیات خود از این بازی بنویسید و بگویید که دوست دارید در نسخه جدید چه ویژگی‌هایی از نسخه‌های قبلی کال آو دیوتی را دوباره تجربه کنید.

 

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …