کارگردان RAGE 2 از تمرکز بیشتر بازی روی جهان آن می‌گوید

اگر پیش از این تریلرهای عنوان RAGE 2 را دیده باشید، مطمئنا با دنیای دیوانه‌وار آن آشنا هستید و احتمالا بخواهید در یک مقطعی، چنین دنیایی را تجربه کنید. استودیوهای اید سافتور (id Software) و آوالانچ استودیوز (Avalanche Studios) امیدوار هستند تا دیوانه‌وارترین دنیای ممکن را در بازی RAGE 2 به کاربران تحویل دهد تا آن‌ها لذت بسیاری از گشت و گذار در آن ببرند.

پیش از این دو استودیوی سازنده‌ی بازی RAGE 2، از پیشرفت داستان نسخه‌ی دوم نسبت به نسخه‌ی پیشین سخن گفته‌اند. اما به نظر می‌رسد این پیشرفت، از لحاظ حجم و طولانی بودن آن نبوده و در بخش روایت و کیفیت روایی آن بوده است. به گفته‌ی سازندگان، RAGE 2 تلاش کرده است تا دنیایی پر از سرگرمی را به بازی‌بازان تحویل بدهد.

کارگردان عنوان RAGE 2 یعنی آقای منگوس ندفورس (Magnus Nedfors) اشاره داشته است که داستان این بازی از طریق دنیای آن و صحبت با شخصیت‌های غیرقابل کنترل (NPC) روایت می‌شود.

من نمی‌خواهم از عمیق بودن داستان در RAGE 2 حرف بزنم، چرا که این یک بازی اکشن است. اما قصد داریم تا داستان‌های هرچند کوچکی را از طریق صحبت با شخصیت‌های غیرقابل کنترل و یا گشت و گذار در محیط روایت کنیم.

طبق گفته‌های آقای ندفورس، بازی‌های جهان آزاد باید شیوه‌ی متفاوتی را از روایت داستان اجرا کنند و استودیوهای اید سافتور و آوالانچ نیز چنین کاری را در RAGE 2 انجام داده‌اند.

بازی‌های داستانی زیادی وجود دارند که از سبک جهان آزاد نیز پیروی می‌کنند، اما داستان خود را به صورت خطی روایت می‌کنند و آزادی کاملی را به بازی‌باز نمی‌دهند. از نظر من، تمام بازی‌سازان و ناشران صنعت بازی‌های ویدئویی باید یک قدم رو به جلو بردارند و از چنین قانونی در بازی‌های جهان آزاد پیروی کنند.

اما در جایی دیگر، آقای ندفورس می‌گوید که بازی‌باز در عنوان RAGE 2 قرار نیست که یک بخش داستانی فوق‌العاده را تجربه کنند، بلکه پا در یک دنیای وسیع و سرگرم‌کننده خواهند گذاشت.

اگر می‌خواهید بازی RAGE 2 را تجربه کنید، بدانید که قرار است از قابلیت‌های و اسلحه‌های خود در جهان بزرگ آن لذت ببرید.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲۴ مه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …