بخش Krypt بازی Mortal Kombat 11 شامل شخصیت‌های مخفی خواهد بود؟

8867867856 - بخش Krypt بازی Mortal Kombat 11 شامل شخصیت‌های مخفی خواهد بود؟

در این چند هفته شاهد انتشار اطلاعات و ویدئوهای زیادی از شخصیت‌های حاضر در بازی موردانتظار Mortal Kombat 11 بودیم و می‌توان گفت که تقریباً اکثر شخصیت‌های قابل بازی در این عنوان، مشخص شده‌اند. با این حال، برخی بر این باور هستند که شخصیت‌های دیگری نیز در این بازی وجود دارند که سازندگان هنوز آن‌ها را معرفی نکرده‌اند و احتمالاً در بخش Krypt قابل دسترسی باشند.

با این حال، به تازگی تائید شده است که چنین قضیه‌ای صحت ندارد. درک کرتزیک (Derek Kirtzic)، طراح ارشد سیستم‌های استودیوی NetherRealm Studios، در گفتگو با وب‌سایت گیم‌ اینفورمر رسماً تائید کرد که اگرچه بخش Krypt حاوی چند آیتم و چیزهای «نوستالژیک» خواهد بود که برای طرفداران این سری تدارک دیده شده است، اما هیچ شخصیت قابل باز شدن (Unlockable) در این بخش وجود ندارد.

برای آن دسته از افرادی که با بخش Krypt آشنائی ندارند باید بگوئیم که Krypt یک مینی گیم با استایل سیاه‌چاله است که به بازی Mortal Kombat 11 اضافه شده است. در این بخش، بازی‌بازان در منطقه‌ای زیرزمینی و تاریک به کاوش می‌پردازند و می‌توانند فتالیتی‌ها، لباس‌های شخصیت‌ها و حتی تصاویر هنری و موسیقی آنلاک کنند.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …