One Finger Death Punch 2 برای PC در دسترس قرار گرفت

انگشت‌های خود را برای نزاع و جدال‌های سخت و نفس گیرِ مستقیم آماده کنید. عنوان متفاوت One Finger Death Punch 2 اثر استودیوی Silver Dollar Games سرانجام از طریق شبکه استیم (Steam) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت. درست مانند نسخه اولیه آن، این بازی کونگ فویی بازی‌بازان را در برابر دسته پرتعدادی از دشمنان قرار می‌دهد که باید با حالت کنترلی که فقط با دو کلید انجام می‌شود با این دشمنان به مبارزه بپردازند.

در حالی که شاید از نظر حالت دیداریِ این بازی، One Finger Death Punch 2 یک عنوان ساده به نظر برسد اما مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که صفحه نمایشگر شما از سلاح‌های مختلف پر شود و اجساد دشمنان در هوا معلق دیده شوند و شما حرکات تمام کننده تماشایی را در هوا روی آن‌ها اجرا کنید.

عنوان One Finger Death Punch 2 بیش از هزار انیمیشن مختلف به رخ شما می‌کشد و همینطور ۲۶ مهارت مختلف نیز در دسترس شما قرار می‌دهد. همچنین در یک حرکت بسیار زیرکانه نسبت به نکته قبل، تمام این ۲۶ مهارت می‌توانند در یک لحظه فعال شوند که منجر به انجام رسیدن یک سری حرکت بسیار جذاب و تماشایی خواهد شد که همه جا را به خاک و خون خواهد کشید. همچنین در این بازی بیش از ۴۰۰ مرحله مختلف وجود دارد که همراه شده با ۴ حالت مبارزه‌ی Survival Tower که به صورت بی پایان قابل انجام خواهند بود. بنابراین جای اطمینان خاطر کافی وجود دارد که در این بازی به قدری محتوا وجود دارد که می‌تواند شما را ساعت‌ها با خود درگیر کند و شما از آن‌ها لذت ببرید.

اما اگر هنوز هم برای تهیه این بازی کاملا مطمئن نیستید (حتی با وجود این که این بازی ۵.۹۹ دلار قیمت دارد)، یک نسخه آزمایشی (دمو) نیز از این بازی روی شبکه استیم در دسترس قرار دارد که پیش از تهیه نسخه نهایی آن می‌توانید تجربه کنید و نسبت به خریداری نسخه نهایی این بازی تصمیم بگیرید. Jon Flook، موسس استودیوی Silver Dollar Games، نیز در اکتبر سال ۲۰۱۸ اعلام کرده بود که نسخه ابتدایی این بازی جایی میان دنباله آن “پنهان” بود که در امتداد پروژه کنسل شده‌ی اخیر این استودیو قرار داشت. این بازی در حال حاضر یکی از خلاقانه‌ترین عناوینی است که در بازار وجود دارد و شما قطعا می‌توانید از تجربه انجام آن لذت کافی ببرید.

 

منبع : وین فون

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …