اطلاعات تازه‌ای از قطعات موسیقی بازی Control به انتشار رسید

5434634 - اطلاعات تازه‌ای از قطعات موسیقی بازی Control به انتشار رسید

جدیدترین اثر در دست توسعه‌ی Remedy Entertainment یعنی عنوان Control وجه اشتراک‌های زیادی با ساخته‌های گذشته و عناوین قبلی آن‌ها دارد که از این دست می‌توان به قدرت‌های ماوراء طبیعی شخصیت اصلی این بازی که از عنوان Quantum Break الهام گرفته شده، تا سکوت سخت و فضای تاریکی که از عنوان Alan Wake گرفته شده، اشاره کرد. اما این‌ها تنها وجه اشتراک این بازی با ساخته‌های گذشته رمدی نیست. در ادامه جزئیات بیشتری در این زمینه که اشاره به قطعات موسیقی و سازنده‌های آن‌ها در این بازی دارد، اشاره خواهم کرد.

از دیگر شباهت‌های عنوان Control با آثار گذشته رمدی می‌توان به آهنگسازهایی که سابقه فعالیت در هر دو بازی نام برده شده را دارند، اشاره کرد که در حال کار روی قطعات موسیقی عنوان Control هستند.

مارتین استیگ اندرسن (Martin Stig Andersen) و همینطور پتری آلانکو (Petri Alanko)، با هم کار ساخت و تهیه قطعات موسیقی این بازی را بر عهده خواهند داشت. این موضوع در کانال اختصاصی این بازی در YouTube اعلام شده است. همانطور که پیش‌تر هم به آن اشاره کردم، آلانکو سابقه فعالیت در عناوین گذشته استودیوی رمدی را نیز دارد و اندرسون هم سابقه فعالیت در پروژه‌های Wolfenstein 2: The New Colossus و همینطور عنوان تحسین شده Inside را دارد که نشان از سابقه درخشان و موفقیت آمیز وی در امر ساخت قطعات موسیقی بازی‌های رایانه‌ای است. به نظر می‌رسد که هر دوی آن‌ها مشتاق هستند که بخشی از پروژه‌ی جدید رمدی باشند و امیدوارند که با تنظیم قطعات الکترونیک و ارکسترال و ترکیب این دو سبک با یکدیگر، این همکاری منجر به نتیجه‌ای به یادماندنی برای کاربران و علاقه مندان به این بازی شود.

عنوان Control که امیدهای زیادی به آن هست در تاریخ ۵ شهریور ماه سال جاری شمسی برابر با ۲۷ آگست ۲۰۱۹ میلادی قرار است برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار برسد که نسخه رایانه شخصی آن نیز برای مدتی محدود در انحصار فروشگاه Epic Store قرار خواهد داشت.

 

منبع : وین فون

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …