آیا دنیای وایکینیگ‌ها مقصد بعدی Assassin’s Creed است؟

5555555555555558 - آیا دنیای وایکینیگ‌ها مقصد بعدی Assassin’s Creed است؟

شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت عادت دارد تا از بازی‌های بعدی خود، در بازی‌های فعلی‌اش بگوید؛ طوری که برای مثال در «سگ‌های نگهبان» یا همان Watch Dogs 2 درباره‌ی یک بازی علمی-تخیلی شنیدیم و در قسمت سوم مجموعه بازی‌های فرقه اساسین هم از اینکه قرار است به مصر و یونان برویم، خبردار شده بودیم. جدیدترین بازی یوبی‌سافت یعنی The Division 2 هم پر است از جزییات مختلف از بازی‌های یوبی‌سافت و یکی از آن‌ها، ظاهرا به قسمت بعدی مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed اشاره دارد.

چند هفته‌ای است که از عرضه‌ی The Division 2 می‌گذرد، ولی به تازگی بازی‌کننده‌ها یک پوستر جالب در بازی کشف کرده‌اند. یک پوستر در ساختمان Event Center محله‌ی Potomac بازی تصویری از یک وایکینگ را نمایش داده و با کلمه‌ی «ولهالا» (Valhalla) همراه شده است.

نکته‌ی مهم اینجاست: وایکینگ داخل تصویر، یک جسم کروی به دست دارد و اگر کمی بیشتر دقت کنیم، متوجه می‌شویم که این جسم همان «سیب عدن» (Apple of Eden) مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed است.

برای مقایسه، سیب عدن پوستر وایکینگ در دیویژن را کنار سیب عدن بازی Assassin’s Creed Odyssey در تصاویر ببینید.

و این طور که به نظر می‌رسد، دنیای وایکینگ‌ها واقعا به عنوان مقصد بعدی مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed انتخاب شده است. خبرگزاری کوتاکو، که چند وقتی است همه‌ی اطلاعاتی که منتشر می‌کند درست از آب در می‌آید، تایید کرده است که بازی بعدی فرقه اساسین به دنیای وایکینگ‌ها خواهد رفت.

طبق گفته‌ی شرکت یوبی‌سافت، در سال ۲۰۱۹ شاهد عرضه‌ی قسمت جدیدی در مجموعه فرقه اساسین نخواهیم بود و عرضه‌ی قسمت بعدی Assassin’s Creed برای سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است. شایعه‌ای که منبع آن را به خاطر نداریم، چند وقت پیش گفته بود که این بازی Assassin’s Creed Ragnarok نام دارد.

خبرگزاری کوتاکو تایید کرده است که امسال با بازی Watch Dogs 3 طرف خواهیم شد که قصه‌ی آن در انگلستان و در لندن رخ می‌دهد.

احتمالا نباید انتظار داشته باشیم که با یک بازی مثل God of War سال گذشته یا Hellblade: Senua’s Sacrifice طرف شویم. مجموعه بازی‌های فرقه اساسین، مخصوصا قسمت‌های جدید، آن‌قدر هم خالی از اتفاقات ماورایی و الهه‌های مختلف نیستند، ولی بررسی اساطیر نورس را باید به همان خدای جنگ بسپاریم و این فرقه اساسین جدید، احتمالا بیشتر به وایکینگ‌ها خواهد پرداخت تا اودین و ثور .

 

منبع : دیجی کالا

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …