کنسول دستی جدید GPD در راه است

65464664 - کنسول دستی جدید GPD در راه است

اگر از گیمرهایی هستید که اعتیاد به بازی در شما رخنه کرده و یا همچنان از کنسول های دستی و قابل حمل لذت می برید، بد نیست بدانید که GPD امسال یک کنسول دستی جدید را با سیستم عامل ویندوز راهی بازار خواهد کرد. این محصول با نام WIN 2 Max، برای عرضه در سال 2019 طراحی شده است.

این شرکت در سال گذشته کنسول دستی WIN را معرفی کرد که با پردازنده Core m3-7Y30 ULV تولید شده بود؛ اما کنسول دستی WIN 2 Max اینبار با پردازنده ای از AMD معرفی می گردد. این محصول نیز با سیستم عامل ویندوز 10 عرضه شده و با قابلیت حمل می تواند بازی های روز را برای شما اجرا نماید. این محصول از نمایشگری با رزولوشن 800×1280 پیکسل بهره می برد که برای یک کنسول دستی مناسب است.

هر چند که نام پردازنده مورد بحث همچنان در هاله ای ابهام قرار دارد، اما درون آن از تراشه گرافیکی RADEON استفاده شده است. احتمال این مسئله که رندر بازی ها بر عهده همین تراشه گرافیکی باشد نیز دور از انتظار نیست. مشخصات دقیق برای WIN 2 Max جدید در حال حاضر نامشخص بوده و تنها اطلاعاتی که در مطلب درج شده است، از آن به بیرون درز کرده است.

پردازنده Core m3-7Y30 ULV که در مدل های فعلی مورد استفاده قرار می گیرد، توانی در حد و اندازه i7-3770K نسخه دسکتاپ را به نمایش خواهد گذاشت؛ همچنین این مدل نیز با نمایشگر 6 اینچی به فروش خواهد رسید. کنسول WIN 2 با صفحه کلید جدید و کلید های بزرگتر عرضه می گردد. به هر حال با توجه به تجارب پیشین WIN 2، این محصول قطعا با طرفداران بسیاری همراه خواهد بود.

 

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …