یکی از مشکلات بزرگ به‌روزرسانی ۱٫۱ بازی Apex Legends برطرف شد

456345654 - یکی از مشکلات بزرگ به‌روزرسانی ۱٫۱ بازی Apex Legends برطرف شد

مدتی است که بازی جذاب و منحصر به فرد Apex Legends در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار گرفته و موفق شده توجه‌ی افراد زیادی را به خود جذب کند. حال اخیرا یک مشکلی در به‌روزرسانی جدید ۱٫۱ به وجود آمده بود که استودیوی ریسپاون (Respawn) این ایراد را برطرف کرده است.

عنوان Apex Legends از زمان عرضه توانسته است تا بیش از ۵۰ میلیون کاربر را جذب خود کند و این اعداد هنوز هم بیشتر می‌شوند چرا که اخیرا فصل اول این بازی نیز آغاز شده و چالش‌ها و شخصیت‌های جدیدی را به کاربران خود معرفی کرده است. این بازی منحصر به فرد، بی‌شک یکی از بهترین‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که رقابت سختی را با دیگر عناوین این سبک در پیش گرفته است. گیم‌پلی و کیفیت فوق‌العاده‌ی این بازی، همه از مواردی هستند که موفق شده‌اند میلیون‌ها بازی‌باز و کاربر را جذب کرده و ساعت‌ها آنان را مشغول خود کنند. این بازی تیراندازی اول شخص، با ایجاد فضایی مهیج و محیطی خاص، حس منحصر به فردی را به بازی‌بازان و علاقه‌مندان منتقل می‌کند. اگر از هواداران قدیمی و همیشگی بازی‌های در سبک بتل رویال هستید، قطعا با مشاهده‌ی بازی Apex Legends، به گیم‌پلی و فضای آن علاقه‌مند شده و ساعت‌ها به تجربه‌ی آن با دوستان و آشنایانتان خواهید پرداخت.

اخیرا به‌روزرسانی ۱٫۱ در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بهینه‌سازها بعد از شروع فصل اول بازی Apex Legends شناخته می‌شود که محتویات و آیتم‌های زیادی را به این عنوان اضافه می‌کند. متاسفانه مشخص شد که یک مشکل بزرگ پس از نصب به‌روزرسانی ۱٫۱ برای بازی‌بازان و کاربران به وجود آمده که باعث می‌شود تمامی پیشرفت‌ها و دست‌آوردهای بازی‌بازان از دست رفته و اکانت آن‌ها ریست شود. استودیوی ریسپاون در اینباره بیان کرد :

پس از اینکه به‌روزرسانی ۱٫۱ در دسترس قرار گرفت، بازی‌‌بازان به صورت ناخواسته وارد سرورهای اشتباهی شدند که باعث شد به نظر برسد که اکانت آنان ریست شده و تمامی فعالیت‌های آن‌ها از بین رفته است.

پس از مطلع شدن تیم سازنده از این مشکل به وجود آمده، سرورهای بازی را به صورت موقت خاموش کرد تا ایراد وارده را برطرف کند. شایان ذکر است که تمام فعالیت‌ها و دست‌آورد‌های بازی‌بازان و کاربران، تا قبل از نصب بهینه‌ساز ۱٫۱ بازگردانی خواهد شد اما پیشروی‌های بعد از این به‌روزرسانی تا قبل از عملیات حل مشکلات، متاسفانه از بین رفته‌اند.

به‌روزرسانی ۱٫۱ ویژگی‌های منحصر به فرد و کاربردی را به بازی اضافه کرده است که در این میان می‌توان به دعوت از بازی‌بازان تیم مقابل اشاره کرد. به این معنا که کاربران پس از مبارزه و رقابت با دیگر تیم‌های بازی، قادر خواهند بود تا از دیگر حریفان دعوت کرده و آن‌ها را به تیم خود اضافه کنند. البته اگر علاقه‌مند به دعوت شدن از طرف دیگر بازی‌بازان نیستید، می‌توانید این ویژگی را از طریق تنظیمات بازی غیرفعال کنید. شایان ذکر است که اگر به دنبال یک بازی منحصر به فرد در سبک بتل رویال هستید، عنوان Apex Legends یکی از بهترین انتخاب‌های شما خواهد بود که با فضا و محیطی بی‌نظیر از درگیری‌ها و مبارزات، رقابتی منحصر به فرد را در میان کاربران و تیم‌های شرکت‌کننده ایجاد می‌کند.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …