اخبار مهم

بازی اسکیت ۴ زودتر از انتظار می‌آید

طرفداران اسکیت بیش از یک دهه است که منتظر نسخه‌ی چهارم این سری هستند. الکترونیک آرتز در طول EA Play Live سال ۲۰۲۰ اسکیت ۴ را معرفی کرد، اما از آن زمان تاکنون اطلاعات جدیدی از بازی منتشر نشده بود. حال به نظر می‌رسد که طرفداران این مجموعه به‌زودی این نسخه را تجربه خواهند کرد.

در واقع ناشر و توسعه‌دهندگان بازی در آن زمان جزئیات خاصی از بازی ارائه ندادند، اما بلافاصله پس از آن اشاره کردند که محتوای تولید شده توسط کاربر و کاوش از المان‌های اصلی بازی اسکیت ۴ خواهند بود. پس از این خبر، دران چانگ یکی از اعضای تیم سازنده از رویکرد محتوای تولید شده توسط کاربر به عنوان یک پیشرفت طبیعی برای این مجموعه نام برد. در نهایت رهبران این پروژه به طور قابل درکی برای چندین ماه در سکوت بودند. سپس در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ با اخباری مبنی بر اینکه الکترونیک آرتز استودیویی به نام فول سیرکل (Full Circle) را برای توسعه‌ی نسخه‌ی جدید اسکیت تاسیس کرده است، دوباره نام بازی بر سر زبان‌ها افتاد. رئیس سابق ایکس باکس لایو، دنیل مک‌کالک، به عنوان معاون رئیس در این استودیو انجام وظیفه می‌کند. در همین حال، چانگ و کاز پری افراد خلاقی هستند که سری اسکیت را در مرحله‌ی بعدی تکامل خود رهبری خواهند کرد.

حال به نظر می‌رسد که انتظار برای اینکه ببینیم تکامل مجموعه‌ی اسکیت شامل چه چیزهایی می‌شود به‌زودی به پایان می‌رسد. اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز، طی گزارشی در مورد نتایج مالی سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۲۲، اعلام کرد که اسکیت ۴ در آینده‌ای نزدیک عرضه خواهد شد. او در مورد محتوای تولید شده توسط کاربر صحبت کرد و اظهار داشت:

این ویژگی برای مدتی طولانی در مرکز مجموعه‌ی The Sims قرار داشته است. حال در مرکز بخش Ultimate Team بازی فیفا و Madden Ultimate Team قرار دارد و در ادامه در مرکز بازی اسکیت قرار خواهد گرفت که به زودی آن را عرضه خواهیم کرد.
شاید سری Tony Hawk’s برای علاقه‌مندان به اسکیت‌سواری در بازی‌های ویدیویی شناخته شده‌تر باشد اما بسیاری از بازیکنان در اواخر دهه‌ی ۲۰۰۰ بیش از هر چیز دیگری از آ‌پی اسکیت اثر الکترونیک آرتز حمایت می‌کردند. با این حال از آن جایی که ویلسون جزئیات کمی را ارائه کرده است، در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه‌ی اسکیت ۴ وجود ندارد. در هر صورت امیدواریم که این بازی در سال جاری عرضه شود تا بالاخره پس از سال‌ها طرفداران این مجموعه‌ی ورزشی بتوانند بازی موردعلاقه‌ی خود را تجربه کنند.

منبع : دی جی کالا

 

درباره admin