زمان انتشار سه اپیزود بعدی از بازی پرطرفدار Life is Strange 2 اعلام شد

استودیو سازنده بازی محبوب و پرطرفدار Life is Strange 2، امروز زمان انتشار سه اپیزود بعدی آن را اعلام کرد. براساس این اطلاعات، علاقه‌مندان به این بازی باید روزهای زیادی را برای به پایان رساندن این بازی به انتظار بنشینند.

53534 - زمان انتشار سه اپیزود بعدی از بازی پرطرفدار Life is Strange 2 اعلام شد

به زعم کارشناسان و انبوهی از کاربران، Life is Strange 2 یک بازی چند قسمتی (اپیزودیک) و سبک ماجراجویی بسیار عالی است، اما به نظر می‌رسد، Dontnod Entertainment، استودیو سازنده آن قصد دارد علاقه‌مندان آن را برای مدت طولانی منتظر نگه دارد. اولین قسمت از بازی Life is Strange 2 در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی در دسترس قرار گرفت و در ماه ژانویه نیز شاهد انتشار دومین قسمت از آن بودیم. در حال حاضر نیز بسیاری از کاربران منتظر انتشار سومین قسمت از این بازی هستند. اما خبر خوبی که برای این دسته از کاربران داریم این است که، Dontnod Entertainment و Square Enix دو شرکت سازنده و ناشر این بازی، بالاخره امروز زمان انتشار سه قسمت بعدی آن را اعلام کردند.

45322 - زمان انتشار سه اپیزود بعدی از بازی پرطرفدار Life is Strange 2 اعلام شد

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی این دو شرکت، سومین قسمت از بازی Life is Strange 2 قرار است تحت عنوان Wastelands در تاریخ نهم می (19 اردیبهشت) در اختیار علاقه‌مندان قرار بگیرد. پس از آن نیز با یک فاصله نسبتاً طولانی و چند ماهه شاهد انتشار قسمت‌های چهارم و پنجم از این بازی خواهیم بود. این دو شرکت اعلام کرده‌اند که به ترتیب تاریخ‌های 22 آگوست (31 مرداد) و سوم دسامبر (12 آذر) را برای انتشار این دو اپیزود انتخاب کرده‌اند. به این ترتیب به نظر می‌رسد برای اینکه بتوانیم داستان مهیج این بازی را دنبال کنیم باید مدت زمان زیادی را به انتظار بنشینیم. البته هم اکنون بسیاری از علاقه‌مندان به این بازی اعلام کرده‌اند که اگر این وقفه‌های طولانی مدت میان انتشار قسمت‌‌های مختلف از این بازی سبب بهبود کیفیت آن‌ها شود مشکلی از این بابت نخواهند داشت.

استودیو Dontnod Entertainment در کنار ارائه این جزییات از زمان انتشار نسخه‌های بعدی از بازی Life is Strange 2، اطلاعات دیگری در مورد داستان قسمت سوم نیز منتشر کرده است. در میان این توضیحات آمده است: “قسمت سوم که عنوان Wastelands را به خود اختصاص داده داستان Sean و Daniel Diaz در هنگام مسافرت به مکزیک و در هنگامی که آن‌ها به جنگل‌های ردوود در کالیفرنیا می‌رسند را روایت می‌کند. این دو برادر در هنگام برخورد با تعدادی راننده که در حاشیه این جنگل زندگی می‌کنند با تجربیات، چالش‌ها و دوستان جدیدی روبرو می‌شوند که این موضوع باعث می‌شود به حقایق جدیدی از خود دست پیدا کنند. این روابط جدید سبب می‌شود که اختلافاتی میان این دو برادر شکل بگیرد و آن‌ها را در مورد اتحاد و همراهی یکدیگر به شک و شبه بی‌اندازد. آیا این دو می‌توانند در کنار یکدیگر بمانند، یا داستان مشترک آن‌ها در اینجا به پایان خواهد رسید؟”

به نظر می‌رسد در انتهای این قسمت داستان مشترک این دو برادر قرار است به پایان برسد و در دو قسمت بعدی شاهد روایت داستان جداگانه‌ای برای هرکدام از آن‌ها باشیم. دو قسمت اول از بازی Life is Strange 2 هم اکنون در دسترس کاربران کنسول‌های Xbox One و PS4 و همچنین سیستم‌های خانگی قرار دارد. این بازی تاکنون توانسته است نمرات بسیار خوبی را از سوی منتقدان و کارشناسان حوزه گیمینگ کسب کند.

 

منبع : شهر سخت افزار

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …