تاریخ انتشار بازی Ghost Of Tsushima مشخص شد

534534543 - تاریخ انتشار بازی Ghost Of Tsushima مشخص شد

بدون شک یکی از عناوین انحصاری موردانتظار سال 2019 کنسول پلی استیشن 4 بازی Ghost Of Tsushima است. عنوانی که توسط استودیو خلاق ساکرپانچ تحت توسعه قرار دارد و یکی از بازیهای هیجان انگیز خواهد بود.

در حالی که Ghost Of Tsushima سال 2018 طی کنفرانس E3 سونی معرفی شد، انتظار داریم برند ژاپنی آن را تابستان سال جاری به طور انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر کند.

البته تاکنون سونی اشاره ای به تاریخ انتشار بازی نداشت و مشخص نیست چه زمانی باید در انتظار انتشار Ghost Of Tsushima بود. براساس گزارش‌ها خرده فروش سوئدی Spelbutiken بازی Ghost Of Tsushima را تابستان امسال لیست کرده است.

انتظار نمی رفت سونی به این زودیها بازی موردبحث را منتشر کند. زیرا Spelbutiken تاریخ را 30 آگوست سال 2019 فهرست کرده است. این یعنی در تابستان بازیکنان باید شاهد انتشار عنوان اکشن/نقش آفرینی استودیو ساکرپانچ باشند.

البته این تاریخ توسط سونی تایید نشده و نمی دانیم آیا شرکت ژاپنی برنامه ای برای انتشار Ghost Of Tsushima در این تاریخ افشا شده دارد یا خیر. اگر تاریخ معین شده صحت داشته باشد، باید تا 5 ماه دیگر شاهد انتشار این عنوان باشیم.

گذشته از آن در E3 2019 نیز احتمالا نمایشی خواهد داشت اما به دلیل عدم برگزاری کنفرانس توسط سونی ممکن است نمایشی به اجرا درنیاید. عجیب است که سونی تابستان را برای انتشار Ghost Of Tsushima در نظر گرفت زیرا بیشتر عناوین مهم یا در اواخر تابستان منتشر می شوند یا آن که شرکت ناشر پاییز را جهت انتشار در نظر می گیرد.

گذشته از این انحصاری، اخیرا یک خرده فروش اهل پرو نیز The Last of Us Part II را برای انتشار در 31 اکتبر لیست کرد. مشخص نیست آیا این تاریخ‌ها صحت دارند یا خیر. زیرا بعید به نظر می رسد تا زمانی که سونی خود اعلام نکرده به چنین شایعاتی اکتفا کرد.

 

 

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …