بازی Devil May Cry 5 دارای پایانی مخفی است

555252552 - بازی Devil May Cry 5 دارای پایانی مخفی است

بازی Devil May Cry 5 یک روز است که در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته و در طی همین یک روز، بازیکنان موفق به کشف پایان مخفی این بازی شده‌اند.

قطعا پنجمین نسخه‌ی اصلی از سری محبوب Devil May Cry، یکی از بهترین عناوین سبک هک‌انداسلش است که می‌توانید تجربه کنید. کپکام (Capcom) به خوبی از عهده‌ی ساخت این بازی برآمد و با گیم‌پلی، گرافیک، صداگذاری و البته داستان‌سرایی بی‌نظیر توانست همگان را به تحسین باز دارد. در این میان ولی علاوه بر پایان اصلی داستان، یک پایان مخفی نیز وجود دارد که به تازگی توسط بازی‌بازان کشف شده است. در قسمت زیر به توضیح این پایان و شیوه‌ی رسیدن به آن می‌پردازیم.

در اصل شما می‌توانید پایان مخفی این بازی را در همان مقدمه‌ی اصلی یعنی Prologue بدست آورید. پیش از این نیز در عناوینی همچون Far Cry 4 شاهد چنین پایان‌های زودهنگامی بودیم: پایان داستان قبل از اینکه حتی شروع شود. همان‌طور که می‌دانید، در مقدمه‌ی بازی Devil May Cry 5 شما باید با شخصیت نیرو (Nero) به سمت تخت پادشاهی رفته و پادشاه غاصب (Usurper King) را شکست دهید. در حالت عادی و برنامه‌ای که برای بازی‌بازان توسط سازندگان ریخته شده است، شما باید در این مبارزه شکست بخورید تا خط اصلی داستان روایت شود. ولی اگر بتوانید در این مبارزه پیروز از میدان خارج شوید، در ابتدای کار موفق به کسب پایان مخفی بازی شده‌‌اید.

برای پیروزی در این مبارزه تا کنون تنها دو راه پیشنهاد شده است: اول آن که در بازی به قدری ماهر باشید که در ابتدایی‌ترین مرحله‌ی بازی یکی از قدرتمندترین دشمنان را شکست دهید. دوم آن است که بازی را برروی درجه‌ی سختی Heaven or Hell تجربه کنید. در این درجه‌ی سختی هم شما و هم دشمنان بازی (اعم از باس‌های مختلف) تنها با یک ضربه کشته می‌شوید.

پس از شکست دادن این پادشاه، متنی سفید در پس‌زمینه‌ای سیاه پایان بازی را به شما اعلام می‌کند:
کسی که تخت پادشاهی شیاطین را غصب کرده بود، اکنون نابود شده است. آرامش به دنیای بالایین نیز بازگشته است. البته که این بهترین نتیجه‌ای بود که می‌توانستیم انتظار داشته باشیم. اکنون مشت خود را به نشانه‌ی پیروزی و جشن بالا ببرید: اسطوره‌ای جدید متولد شده است.

پس از این متن شما تروفی Well, I’ll Be Damned را دریافت خواهید کرد و بازی Devil May Cry 5 را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان رسانده‌اید. این بازی هم‌اکنون در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی است.

 

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …