کیت واقعیت مجازی نینتندو لبو معرفی شد

3345654 - کیت واقعیت مجازی نینتندو لبو معرفی شد

نینتندو به دنیای واقعیت مجازی وارد خواهد شد البته نه به آن نحوی که ممکن است انتظارش را داشته باشید. امروز این غول صنعت ویدیو گیم از آخرین مدل کیت ساخت و ساز نینتندو لبو رونمایی کرد که سوییچ را به یک کیت واقعیت مجازی تبدیل می‌کند.

مانند مدل‌های پیشین لبو، این‌جا هم چند گزینه محدود برای انتخاب وجود خواهد داشت. در این میان کیت کامل ۸۰ دلار قیمت داشته و از ۶ مقوای گوناگون برای ساخت و ساز بهره می‌برد که شامل عینک واقعیت مجازی، دوربین، فیل و تفنگ اسباب بازی می‌شود.

در این میان کیت‌ ارزان‌تری با قیمت ۴۰ دلار هم وجود دارد که تنها به عینک وی آر و تفنگ اسباب بازی مجهز شده‌ و شما می‌توانید دیگر گزینه‌ها را نیز به صورت جداگانه خریداری کنید. کیت جدید نینتندو لبو از نرم افزار آموزشی هم بهره می‌برد تا کاربر را در ساخت مرحله به مرحله بازی‌ها یاری کند.

داگ بوسر مدیر بعدی نینتندو آمریکا می‌گوید هدف آن‌ها ارائه تجربه‌ای بوده که همزمان کاربر را درگیر دنیای واقعی و واقعیت مجازی کند. قرار است مدل جدید نینتندو لبو روز ۲۳ فروردین در اختیار کاربران قرار بگیرد.

از زمان عرضه اولین مدل‌های نینتندو لبو تا امروز، کاربران سوییچ آثار خلاقانه زیادی را با استفاده از این کیت‌ها ساخته‌اند. چندی پیش، رامین جوادی به عنوان آهنگساز مشهور سریال Game of Thrones، تم اصلی این سری را با استفاده از کیت پیانو لبو نواخته بود.

 

منبع : دیجیاتو

خبر پیشنهادی

5345345345 310x165 - هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

هشدار! PS4 خود را آپدیت نکنید

به روزرسان جديد پلي استيشن ۴ که چند روز پيش در دسترس کاربران قرار گرفت، …