آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد

استودیوی اپیک گیمز (Epic Games) به تازگی از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای عنوان جذاب Fortnite خبر داده و اطلاعاتی از آن را نیز منتشر کرده است که در ادامه آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

654456464 - آپدیت ۸٫۰۱ بازی Fortnite به‌زودی عرضه خواهد شد

Fortnite از سری عناوین مهیجی است که در سال ۲۰۱۷ به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار گرفت و از همان ابتدا طرفداران زیادی پیدا کرد. استودیوی اپیک گیمز نیز با عرضه‌ی به‌روزرسانی‌های مختلف در طول این دو سال به جذابیت آن اضافه کرده است. هم‌اکنون این عنوان با امکانات و حالت‌های فراوان، رقابت تنگاتنگی با بازی‌های بتل رویال مانند PUBG دارد.

حال در خبری جدید مطلع شدیم که به‌روزرسانی ۸٫۰۱ این عنوان قرار است که در آینده‌ای نزدیک منتشر شود. از مهم‌ترین تغییرات این به‌روزرسانی می‌توان به پیشرفت صوتی آن اشاره کرد. به نظر می‌رسد که برخی از بازی‌بازان گزارش‌هایی مبنی بر مشکلات صوتی را به سازندگان اطلاع داده بودند. حال با انتشار این به‌روزرسانی، تمام مشکلات صوتی رفع خواهد شد تا تجربه‌ی این بازی به مراتب لذتبخش‌تر باشد.

بازی Fortnite هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، گوشی‌های هوشمند و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …