هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند

به تازگی سازندگان بازی Fortnite، طی پرسش و پاسخی به سوالات مختلف بازی‌بازان در رابطه با این عنوان پاسخ داده‌اند که به نظر می‌رسد هواپیماهای موجود در بازی، به زودی حذف خواهند شد. هواپیماهای بازی Fortnite وسایل نقلیه‌ی جذابی بودند که در فصل هفتم رونمایی شدند.

646546546546 - هواپیماهای بازی Fortnite با شروع فصل جدید حذف می‌شوند

دقت سلاح آن‌ها در ابتدا بسیار بالا بود و بازی‌بازان می‌توانستند هنگامی که بوست (Boost) آن‌ها شارژ شود، با سرعت به سمت ساختمان‌ها حرکت کرده و به راحتی آن‌ها را نابود کنند که به همین دلیل، هواپیماهایی که در اوایل فصل پدیده‌ای جذاب به شمار می‌آمدند پس از مدتی باعث نارضایتی کاربران شدند. حال با نزدیک شدن به فصل هشتم، طراح ارشد این عنوان اعلام کرد که هواپیماها با شروع فصل جدید از بازی حذف می‌شوند. به نظر می‌رسد این اقدام توسعه دهندگان بازی با استقبال بسیاری از ‌بازی‌بازان همراه بوده است.

همچنین سازندگان در جواب به سوالی که مربوط به افزودن تنظیمات گرافیکی مختلف به بازی برروی کنسول‌ها بود، اعلام کردند که بخش motion blur در فصل جدید به کنسول‌ها راه می‌یابد. آن ها در ادامه بیان کردند که در حال کار برروی صداگذاری‌های بخش‌های مختلف گیم‌پلی هستند تا آن‌ها را بهبود بخشند و در پاسخ به یکی از پرسش‌ها در مورد فصل هشتم، این فصل را با کلمه «موز» (Bananas) توصیف کردند.

فصل هشتم این عنوان با توجه به روزشمار درون بازی، در تاریخ چهارشنبه ۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۷ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) آغاز می‌شود و به تازگی تغییراتی مانند شکاف‌هایی در نزدیکی منطقه‌ی Lazy Links ایجاد شده است که مربوط به زلزله‌های اخیر درون بازی است. همچنین اگر علاقمند به دریافت بتل پس فصل جدید هستید، به تازگی چالش‌هایی به بازی اضافه شده‌اند که با تکمیل بخشی از آن‌ها، می‌توانید به صورت رایگان آن را بدست آورید. در نهایت این عنوان به تازگی موفق شده به تعداد ۷/۶ میلیون بازی‌باز همزمان دست یابد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …