بازی جدید Audica توسط سازندگان Guitar Hero معرفی شد(ویدئو)

چندی پیش به طور رسمی بازی Audica توسط استودیو هارمونیکس معرفی شد و قرار است در پایان سال جاری میلادی، به دست کاربران برسد.

5674523 - بازی جدید Audica توسط سازندگان Guitar Hero معرفی شد(ویدئو)

از معروف‌ترین بازی‌های استودیوی بازی‌سازی هارمونیکس (Harmonix) می‌توان به دو عنوان Rock Band و Guitar Hero اشاره کرد که طرفداران بازی‌های ریتمیک و علاقه‌مندان به موسیقی، آن را در دسته‌ی بازی‌های محبوب خود قرار می‌دهند. اکنون تیم هارمونیکس، از بازی جدید خود با نام Audica رونمایی کرده که در سبک ریتمیک عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد که این اثر، تفاوت‌های چشمگیری با سایر ساخته‌های این استودیو داشته باشد که می‌تواند زمینه ساز ایده‌ها و پیشرفت‌های جدید شود. در قالب یک جمله‌ی مختصر، سازندگان توضیح داده‌اند که Audica یک بازی شوتر خواهد بود که موسیقی‌های هیجان انگیز و درگیر کننده‌ی استودیو هارمونیکس را در قالب گیم‌پلی‌ای جذاب، به مخاطب ارائه می‌کند.

در ادامه ودئوی کوتاه از این بازی را مشاهده می کنید :

در ادامه مشخص شد که تمرکز اصلی بازی Audica، برروی ارائه‌ی موزیک‌های الکترونیک است. این اثر برای اولین بار، در قالب یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام در تاریخ ۱۶ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۷ مارس ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های آکیولس ریفت (Oculus Rift) و استیم وی‌آر (Steam VR) عرضه خواهد شد. با توجه به گفته‌های سازندگان، انتظار می‌رود این بازی در پایان سال جاری میلادی علاوه بر پلتفرم‌های ذکر شده، برای کنسول Playstation VR نیز منتشر شود.

خبر پیشنهادی

valkyria chronicles pc 1 - تریلر بازی Valkyria Chronicles 4

تریلر بازی Valkyria Chronicles 4

بازی Valkyria Chronicles 4 معرفی شد