بازی Apex Legends حدود 16هزار گیمر متقلب را مجازات کرد

تنها 14 روز از عرضه بازی Apex Legends در سبک بتل رویال می‌گذرد و این بازی موفق شده است تا کاربران بسیاری را به سمت خوب جذب کند، همچنین در حال حاضر اکثر محتوا‌های زنده در حال پخش در سرویس توییچ مربوط به این بازی می‌شوند. البته مانند تمام عناوین آنلاین دیگر، این بازی هم از گزند افراد متقلب در امان نمانده است و در همین راستا از زمان عرضه 16000 گیمر متقلب از انجام این بازی محروم شده‌اند.

75464564645654 - بازی Apex Legends حدود 16هزار گیمر متقلب را مجازات کرد

استودیو نام آشنا Respawn که مسئولیت ساخت این بازی را به عهده داشته، از تاریخ عرضه این بازی در 4 فوریه تا به امروز نزدیک به 16000 حساب کاربری مربوط به گیمرهای متقلب را مسدود کرده است. تعداد طرفداران و بازیکنان این بازی هر روز به شکل نجومی در حال افزایش است و بدون شک در این بین افراد متقلب هم حضور خواهند داشت؛ به همین دلیل کار تیم Respawn برای امن نگه داشتن محیط بازی هر روز سخت تر می‌شود.

در حال حاضر در بازی Apex Legends قابلیت گزارش هکرها و بازیکنان متقلب وجود ندارد؛ اما تیم Respawn اعلام کرده است که ما انتقادهای بازیکنان در رابطه با سیستم ارسال گزارش را شنیده‌ایم و از این ایده کاربردی به زودی استفاده خواهیم کرد و قابلیت گزارش کاربران متخلف را به این بازی اضافه خواهیم کرد؛ بدون شک این قابلیت کار تیم Respawn را برای شناسایی هکرها و افراد متخلف آسان‌تر می‌کند. در حال حاضر کاربران می‌توانند با استفاده از سایت رسمی بازی Apex Legends، آی دی کاربران متخلف را گزارش کنند.

بازی Apex Legends در هفته جاری دومین بروزرسانی خود را دریافت می‌کند، اما دقیقا مشخص نیست که در این بروزرسانی چه تغییراتی در بازی اعمال خواهد شد. اولین بروزرسانی فصلی بزرگ بازی Apex Legends در تاریخ 1 مارس برابر با 10 اسفند عرضه خواهد شد و امکانات جدید بسیاری را به این بازی اضافه خواهد کرد؛ همچنین انتظار می‌رود که قابلیت گزارش کاربران متخلف به همراه این بروزرسانی در دسترس قرار گیرد.

منبع : شهر سخت افزار

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …