بازگشت بخش تک نفره به بازی Call of Duty 2019

در سال 2018 شرکت اکتیویژن با همکاری استودیو تری آرک نسخه جدید سری بازیهای Call of Duty را تحت عنوان Call of Duty Black Ops 4 رونمایی کردند.

756775767675 - بازگشت بخش تک نفره به بازی Call of Duty 2019

عنوانی که انتظار می رفت از بخش تک نفره داستانی غنی بهره ببرد اما انتظارات بیهوده بود و شرکت اکتیویژن بخش تک نفره را حذف نمود و Call of Duty Black Ops 4 به عنوان بازی کاملا چندنفره بتل رویال معرفی شد.

البته این امر موجب نشد تا از طرفداران این فرنچایز کاسته شود و در این بین باید Call of Duty 2018 را عنوانی قابل توجه دانست. پیشتر شرکت اکتیویژن در گزارش مالی خود اخبار خوبی ارائه داد.

این شرکت اعلام کرده بازی Call of Duty 2019 توسط استودیو دیگری تحت توسعه است و از بخش تک نفره بهره می برد. هنگامی که Call of Duty Black Ops 4 معرفی شد، نگرانی هایی به وجود آمد که آیا اکتیویژن می خواهد نسخه های بعدی این فرنچایز را فاقد بخش تک نفره نماید اما در حال حاضر مشخص شده که این شرکت به دنبال حذف کامل نیست و حتی در نسخه جدید با یک بازی پرباری رو به رو خواهیم شد.

در گزارش مالی آمده که اکتیویژن 8 درصد از کارکنان خود را به دلیل کاهش درآمد اخراج نمود و از این رو تصمیم دارد با افزودن بخش تک نفره این عنوان را به ریشه های محبوب خود بازگرداند.

Rob Kostich مدیرعامل اکتیویژن درباره نسخه جدید Call of Duty اظهار داشت که این بازی دارای بخش داستانی کاملا جدید، یک بخش چندنفره غنی و گیم پلی co-op سرگرم کننده خواهد بود.

انتظار داریم در پیش از نمایشگاه E3 2019 بازی Call of Duty 2019 معرفی شود. عنوانی که با ویژگی های کامل خود می تواند تجربه لذت بخشی را ارائه دهد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

46456464 310x165 - سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

سازنده هری پاتر خاموش سرورهای بازی را خاموش می‌کند

استودیو Niantic اعلام کرد که سرورهای بازی واقعیت‌افزوده موبایلی Harry Potter: Wizards Unite در ژانویه …