جزئیات به‌روزرسان جدید Battlefield V بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد

به‌روزرسان جدید Battlefield V که فردا منتشر می‌شود، پشتیبانی از NVIDIA DLSS را به بازی اضافه خواهد کرد و همچنین شامل بهینه‌سازی‌های بیشتر تکنیک DXR Raytracing بر روی رایانه‌های شخصی خواهد بود. علاوه بر این تغییرات که مخصوص نسخه رایانه‌های شخصی است، این به‌روزرسان جدید، حالت co-op چهارنفره را نیز به Combined Arms اضافه کرده و کیفیت کلی بازی را نیز بهبود می‌بخشد. در ادامه با وینفون همراه باشید تا به بررسی جزئیات این به‌روزرسان بپردازیم.

75675757 - جزئیات به‌روزرسان جدید Battlefield V بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شد

لیست کامل تغییرات این به‌روزرسان بسیار طولانی است؛ بنابراین ما فقط تغییرات مربوط به DLSS و Ray tracing در رایانه‌های شخصی را ذکر کرده‌ایم که در ادامه مشاهده می‌کنید:

بهبودهای مخصوص رایانه‌های شخصی

این به‌روزرسان شامل بهینه‌سازی‌هایی برای عملکرد فنی DXR ray tracing می‌شود و NVIDIA DLSS را نیز به Battlefield V اضافه می‌کند که با حفظ کیفیت بصری بازی، عملکرد فنی آن را افزایش می‌دهد.

Battlefield V در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد. الکترونیک آرتس پنجمین شماره از این سری بزرگ را نوامبر سال گذشته میلادی منتشر کرد ولی فروش بازی پایین‌تر از انتظارات بوده است. اسکار گابریلسون (Oskar Gabrielson)، مدیرکل دایس در زمان انتشار بازی، توضیحات زیر را ارائه داد:

ما قصد داریم با عنوان Battlefield V، بهترین بازی در تاریخ این فرنچایز را توسعه دهیم. عناوین بسیار کمی می‌توانند به مانند Battlefield این میزان از هیجان و لحظات فی‌البداهه را به شما ارائه دهد مانند شیرین‌کاری‌های دیوانه‌وار در یک هواپیما هنگام پرواز بر فراز یک پل منفجر شده که سربازان و تانک‌ها بر روی آن در حال جنگ هستند. تیم ما در دایس نمی‌توانند برای رسیدن بازی به دست جامعه بازی‌بازان ما و نحوه استقبال آن‌ها از بازی صبر کنند. ما همچنین قصد داریم که عنوانی را توسعه دهیم که با گذر زمان رشد کرده و تکامل یابد و ما به بهبود گیم‌پلی ادامه می‌دهیم و تا مدتی طولانی، تجربه‌های جدید را به جامعه بازی‌بازان خود ارائه خواهیم داد.

Battlefield V در حال حاضر بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار دارد.

منبع : وین فون

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …