Death Stranding یک بازی دیوانه‌وار و پیچیده است

جدیدترین ساخته‌ی استودیو «کوجیما پروداکشنز» (Kojima Productions) با نام Death Stranding، عنوانی است مرموز و ناشناخته، که با گذشت حدود سه سال، هنوز اطلاعاتی در مورد داستان و گیم‌پلی کامل بازی در دسترس نیست. حال، هنرپیشه‌ی نقش اصلی این بازی، آقای نورمن ریداس، طی مصاحبه ای با Metro، جزییاتی از بازی را به اشتراک گذاشت.

78686 - Death Stranding یک بازی دیوانه‌وار و پیچیده است

هنوز معلوم نیست که ما با چه عنوانی رو به رو هستیم و یا باید توقع چه عنوانی را داشته باشیم. اما شاهد این بوده‌ایم که تعداد زیادی از کسانی که موفق به تجربه‌ی بازی شده اند، آن را به شدت ستوده‌اند؛ از جمله این اشخاص، می‌توان اعضای استودیو Guerrilla Games که موتور بازی سازی خود را با استودیو کوجیما پروداکشنز به اشتراک گذاشت و استودیو Remedy Entertainment (سازنده عنوان در دست ساخت Control) را نام برد.

اخیرا نورمن ریداس که نقش شخصیت اصلی بازی Death Stranding را بر عهده دارد، طی مصحبه ای با وبسایت Metro، از تجربه‌ی کاری خود با نابغه صنعت بازی سازی، آقای هیدئو کوجیما، اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که همگی در وصف و ستایش این بازی بودند. چندی پیش،‌ آقای مدز میکیلسن (هنرپیشه هالیوودی) که وی نیز در این پروژه نقش کلیدی دارد، سخنانی مشابه نورمن ریداس را بیان کرده بود. طی نقل قول‌هایی که میان نورمن ریداس و هیدئو کوجیما اتفاق افتاده بود، نورمن ریداس اینگونه بیان کرد:

کوجیما یک نابغه است. من به کوجیما گفتم که آیا کاربران قرار است تنها با من بازی کنند؟ او گفت: « خیر! آن‌ها با تو اجین خواهند شد. ما کاری می‌کنیم که آن ها مثل تو گریه کنند.» من گفتم: «در مورد چی صحبت میکنی؟ این فقط یک بازی است.»

نورمن ریداس در ادامه در مورد خود بازی نیز صحبت کرد و گفت:

بازی Death Stranding عنوانی مثبت است اما در حین حال ترسناک و غمگین! بازی از زمان خود جلوتر است. بجای اینکه مانند دیگر بازی‌ها شما مشغول نابود کردن بقیه باشید، سعی در کنارهم آوردن آن‌ها دارید. کوجیما به من گفت مردم تمام این تریلر‌ها را تماشا می‌کنند و سعی می‌کنند از نکات مخفی سر در بیاورند و با ایده‌های خود، محوریت داستان بازی را مشخص کنند. در واقع، تریلرهای منتشر شده، بخش هایی از بازی را به نمایش در می‌آورند، اما تصویری نهایی از آنچه بازی به کاربران نمایش خواهد داد را برای آن‌ها مشخص نخواهد کرد.

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه‌ی بازی معلوم نشده است، ولی طی صحبت‌هایی که کوجیما داشت، بازی Death Stranding احتمالا در سال ۲۰۱۹ میلادی، و به صورت انحصاری، برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

منبع : دنیای بازی

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …