میزان فروش بازی Battlefield V کمتر از انتظار EA بود

بدون شک فرنچایز Battlefield یکی از اصلی ترین آی پی های شرکت EA محسوب می شود. از این رو هر سال شاهد نسخه جدید یا اسپین آفی از آن هستیم و طرفداران نیز دیگر عادت کردند تا زود به زود بازی جدیدی از این سری را مشاهده کنند.

353534 - میزان فروش بازی Battlefield V کمتر از انتظار EA بود

در این بین شرکت الکترونیک آرتز نیز همیشه انتظار فروش بالایی برای فرنچایز Battlefield دارد. در سال 2018 الکترونیک آرتز بازی Battlefield V را معرفی و عرضه کرد. عنوانی که برخلاف بازی Call Of Duty از بخش تک نفره ای برخوردار بوده و بخش بتل رویال نیز برای تدارک دیده شد.

اما به نظر نمی رسد نسخه اخیر توانسته مطابق انتظار الکترونیک آرتز به فروش قابل توجه دست پیدا کرده باشد. طبق آمار بدست آمده بازی Battlefield V تنها 7.3 میلیون نسخه داشته و کمتر از پیش بینی EA بود. ما بر این باوریم چنین فروشی برای هر بازی دیگر فروش چشمگیری محسوب می شود، اما EA انتظار داشت رقم فروش به 8.5 میلیون نسخه برسد.

با این حساب فروش Battlefield V کمتر از انتظار EA بود. در طول کنفرانس مالی EA، این شرکت انتظار دارد با انتشار محتواهای بیشتر بتوان فروش بیشتری انتظار داشت. الکترونیک آرتز در سال جاری چندین محتوا برای Battlefield V منتشر خواهد کرد.

بازی های قدیمی Battlefield از جمله Battlefield 4 و Battlefield 1 هر دو در حال حاضر تعداد کاربران فعال آن 1 و 4 میلیونی است. از آنجایی که بازی Battlefield V جدید است ، احتمال افزایش بازیکنان آن بالاست.

بازی Battlefield V در اواخر سال 2018 برای پلی استیشن 4، پی سی و ایکس باکس وان منتشر شد. انتظار داریم این عنوان شوتر اول شخص بتواند در آینده میزان فروش آن رشدی پیدا کند و در همین محدوده باقی نماند.

سال جاری نیز باید شاهد انتشار بازی جدیدی از Battlefield باشیم.

منبع : سخت افزار

خبر پیشنهادی

345634564 310x165 - بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

بازی Dying Light 2 چرا تاخیر خورد؟

طراح ارشد بازی Dying Light 2 در مجله‌ی EDGE گفت که به دلیل وجود «سیستم‌های …