اعلام بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه فوریه به همراه یک سورپرایز ویژه

سونی دقایقی پیش بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای ماه فوریه را به همراه یک سوپرایز ویژه برای کاربران این سرویس معرفی کرد.

bvbvvb - اعلام بازی های رایگان پلی استیشن پلاس ماه فوریه به همراه یک سورپرایز ویژه

سرویس پلی استیشن پلاس بر روی کنسول های پلی استیشن تنها برای آنلاین بازی کردن با دوستان به کار نمی‌رود، بلکه این سرویس، ماهانه چند بازی رایگان را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد و علاوه بر آن شما می‌توانید فایل‌های ذخیره و پروفایل‌های بازی خود را نیز بر روی فضای ابری به طور رایگان ذخیره کنید. تا به امروز تنها ۱۰ گیگابایت از فضای ابری در اختیار کاربران پلی استیشن پلاس قرار می‌گرفت اما حالا با یک افزایش چشمگیر، محدودیت ذخیره بر روی سرویس پلی استیشن پلاس به ۱۰۰ گیگابایت افزایش پیدا کرده است.

طبق اعلام رسمی این کمپانی، سونی از اوایل ماه فوریه ظرفیت فضای ذخیره‌سازی ابری برای تمام کاربران پلی استیشن پلاس را از ۱۰ گیگابایت به ۱۰۰ گیگابایت افزایش می‌دهد. این موضوع به کاربران کنسول‌های سونی اجازه می‌دهد که فضای بیشتری برای گرفتن بکاپ از فایل‌های ذخیره بازی و پروفایل‌های کاربری خود داشته باشند. به این وسیله شما می‌توانید پیشرفت خود در بازی‌های مختلف و پروفایل‌های کاراکترهای خود را از طریق یک کنسول ذخیره کنید و آن را از یک سیستم دیگر و دقیقا از همان جایی که بازی را قطع کرده بودید، ادامه دهید.

همچنین علاوه بر این سورپرایز، خبر دیگر آن است که سونی بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس را اعلام کرده است. بازی اکشن استراتژیک For Honor و فصل اول بازی هیتمن به طور کامل رایگان شده‌اند. همچنین دو عنوان Divekick و Metal Gear Solid: Guns of the Patriots نیز برای دارندگان پلی استیشن ۴ به طور رایگان قابل دریافت خواهد بود و بازی Gunhouse و Rogue Aces برای دارندگان کنسول های دستی پلی ‌استیشن ویتا عرضه شده است.

اگر شما هم عضو سرویس پلی استیشن پلاس هستید، از تاریخ پنجم فوریه ۲۰۱۹ (۱۶ بهمن) می‌توانید این بازی‌ها را دریافت کنید. البته فراموش نکنید که برای دریافت آنها و اضافه کردنشان به حساب کاربری خود تنها تا روز پنجم مارس (۱۴ اسفند) مهلت دارید؛ البته لازم است بدانید که برای ثبت یک بازی رایگان، نیازی نیست که آن را به طور کامل دانلود کنید و همین که آن عنوان را به حساب کاربری خود اضافه کنید (از طریق خود کنسول و یا وب ‌سایت پلی استیشن)، کافی است و در هر زمان دیگری می‌توانید نسبت به دانلود و نصب آن اقدام نمایید.

همچنین سونی به کاربرانی که می‌خواهند از روز هشتم مارس به بعد در سرویس پلی استیشن پلاس ثبت نام کنند، اعلام کرده است که این سرویس دیگر بازی‌های رایگان را برای پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا معرفی نخواهد کرد؛ بنابراین اگر از دارندگان این دو کنسول هستید بهتر است که قبل از خرید اکانت جدید به این موضوع توجه کنید.

منبع : گجت نیوز

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …