پولی‌فانی دیجیتال، سازنده‌ی Gran Turismo، استودیوی جدیدی تاسیس کرد

پولی‌فانی دیجیتال (Polyphony Digital)، سازنده‌ی سری بازی‌های محبوب Gran Turismo، به تازگی استودیوی جدیدی در منطقه‌ی Ueno در توکیو تاسیس کرده است. استودیوی Ueno Atelier سومین استودیوی این شرکت در ژاپن و پنجمین استودیوی جهانی آن‌ها به صورت جهانی محسوب می‌شود. دو استودیوی خارجی پولی‌فانی دیجیتال در لس آنجلس و آمستردام قرار دارد.

cvxcvxvx - پولی‌فانی دیجیتال، سازنده‌ی Gran Turismo، استودیوی جدیدی تاسیس کرد

به صورت کلی این استودیو وظیفه‌ی مشارکت با دیگر استودیوی‌های پولی‌فانی دیجیتال را بر عهده دارد؛ به خصوص آن دفترهایی که در ژاپن مستقر هستند. با توجه به آگهی استخدام این استودیو می‌توان فهمید که دلیل تاسیس این دفتر در Ueno به واسطه‌ی نزدیکی آن با دانشگاه هنرِ توکیو است. برخی از دانشجویان این دانشگاه با این دفتر به منظور پشتیبانی از دیگر تیم‌هایِ پولی‌فانی دیجیتال به صورت پاره‌وقت همکاری می‌کنند. اگرچه برخی از آن‌ها نیز پس از اتمام تحصیل خود به این استودیو خواهند پیوست.

با توجه به زمان تاسیس این استودیو، این پرسش در ذهن مطرح می‌شود که آیا استودیوی پولی‌فانی دیجیتال در حال ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Gran Turismo برای کنسول معرفی نشده‌ی پلی‌استیشن ۵ است؟ باید دید که این استودیوی توانمند چه برنامه‌هایی در سر دارد.

منبع : گیم فا

خبر پیشنهادی

3453454353 310x165 - آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

آپدیت جدید Returnal احتمالا شامل یک DLC است

به نظر می‌رسد که بازی Returnal به زودی یک به‌روزرسانی قابل توجه دریافت می‌کند که …