آموزش فعال سازی قفل امنیتی دو مرحله ای بر روی PS4

jjdifjfghdfhdj - آموزش فعال سازی قفل امنیتی دو مرحله ای بر روی PS4

در دنیای امروز حتی شبکه های بازی هم مورد حمله هکرها و سارقین قرار می گیرند. در سال های گذشته خبر سوء استفاده گروه های تروریستی از شبکه پلی استیشن برای برنامه ریزی و حمله خرابکارانه در پاریس توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کرد. این نکته نشان دهنده امنیت رعایت امنیت در فضای شبکه های بازی سازی و البته دستکم گرفتن این نوع از امنیت سایبری توسط کاربران است. سونی برای پلی استیشن 4 قابلیت فعال سازی رمز ورود دو مرحله ای را در نظر گرفته تا به کمک آن بتوانید از هک شدن حساب کاربری خود جلوگیری کنید. با استفاده از این مزیت در هر بار ورود به حساب کاربری یک پیام متنی به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که تنها با وارد کردن آن می توانید از حساب خود در دستگاه پلی استیشن 4 استفاده کنید. روش فعال سازی قفل امنیتی دو مرحله ای بر روی کنسول بازی سونی بسیار ساده است.

پس از روشن کردن دستگاه، وارد منوی تنظیمات (Settings) شده و از آنجا بخش مدیریت حساب یا Account Manager را انتخاب کنید.

در این صفحه ابتدا به مسیر Account Information رفته و بعد Security را در پنجره جدید انتخاب کنید.

در این بخش چهار گزینه به چشم می خورند که می بایست بر روی 2Step Verification رفته و آن را انتخاب کنید. در پنجره جدید گزینه Set Up Now را برگزینید.

در این بخش ابتدا کد کشور و سپس شماره همراه خود به صورت ***93 را وارد کنید. حالا پیامی به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که باید عدد موجود در آن را وارد دستگاه کرده و Activate را انتخاب نمایید.

در پنجره نهایی نیز بر روی OK رفته و آن را انتخاب کنید.

خبر پیشنهادی

4534534534 310x165 - PS5 Pro چه زمانی عرضه خواهد شد؟

PS5 Pro چه زمانی عرضه خواهد شد؟

شايعات اخير حاکي از آن هستند که شرکت سوني توليد و عرضه‌ي کنسول پلي‌استيشن ۵ …