بازی Spider Man رکورد زد

اگر اندکی با بازی Spider Man کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ آشنا باشید، می‌دانید که این عنوان یکی از پر استقبال‌ترین بازی‌های انحصاری شرکت سونی به حساب می‌آید. این عنوان جذاب و مهیج در سبک جهان باز، در همان ابتدای عرضه به صورت قابل توجه‌ای به فروش رسید. به‌طوری که در شهریور ماه امسال (سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) در کشور انگلستان به سریع‌ترین عنوان در فروش بازی تبدیل شد. علاوه بر این، در کشور‌های آمریکا و ژاپن بازی Spider Man موفق به فروش دیجیتالی قابل‌ توجه‌ای در یک ماه شد.

cvbvcb - بازی Spider Man رکورد زد

این بازی انحصاری شرکت سونی هم‌چنان در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار دارد به‌طوری که هنوز هم این عنوان با سرعت در حال فروش است. وب‌سایت گیمز اینداستری (GamesIndustry) از رکورد بیشترین فروش در کمترین زمان بازی Spider Man در کشور انگلستان خبر داد. این عنوان به‌گونه‌ای است که از مقدار فروش بازی‌های God of War ،Uncharted 4 و هم‌چنین Gran Turismo Sport نیز به صورت قابل ملاحظه‌ای فاصله گرفته است. نکته‌ی قابل توجه این است که بازی Spider Man در مسیر سبقت از عنوان Uncharted 4 برای رسیدن به مقام بیشترین فروش در بین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ در کشور انگلستان قرار دارد.

عنوان محبوب Spider Man از زمان عرضه‌ی خود تا حالا، با انتشار دو بسته‌ی الحاقی با نام‌های The Heist و Turf Wars به صورت مهیجی توسعه پیدا کرده است. این در حالی است که طبق گزارشات منتشر شده از سوی استودیوی سازنده، قرار است تا سومین بسته‌ی الحاقی این عنوان در آذر ماه امسال منتشر شود. پس هیچ شکی نیست که این بازی انحصاری پلی‌استیشن ۴، هم‌چنان قصد پیمودن مسیر موفقیت را دارد.

خبر پیشنهادی

976976708 310x165 - ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

ناروتو به بازی Fortnite می‌آید

با فاش شدن بخشی از فایل‌های به‌روزرسانی جدید بازی Fortnite، به نظر می‌رسد اسکین نیجای …