میزان فروش پلی‌ استیشن 4 از دیگر کنسول ها سبقت گرفت!

از زمان معرفی پلی استیشن 4 در سال 2013 توسط سونی، این گجت همواره فروش خوبی را تجربه کرده است. این کنسول هنوز هم در رقابت با رقبای خود می‌درخشد و آمارها نشان دهنده فروش بالای این گجت در ماه اکتبر هستند. داده های منتشر شده توسط گروه NPD نشان می‌دهند که میزان فروش پلی استیشن 4 بیش‌تر از کنسول‌هایی نظیر ایکس‌باکس وان و نینتندو سویچ بوده است.

ghfhghf - میزان فروش پلی‌ استیشن 4 از دیگر کنسول ها سبقت گرفت!

آمار فروش دستگاه‌های مرتبط با بازی در اکتبر سال 2018، به نسبت مدت زمان مشابه سال گذشته 26 درصد افزایش یافته است. این موضوع برای هر دو شرکت تولید کننده پلی استیشن 4 و ایکس‌باکس وان سود خوبی را به ارمغان آورده است. هم‌چنین درآمد مرتبط با این حوزه در سال جاری میلادی 19 درصد افزایش یافته است. با این حال در این سال علاوه بر دو رقیب اصلی، کنسول‌هایی نظیر NES Classic Edition و SNES Classic Edition نیز به صورت جدی وارد رقابت شده‌اند.

مطابق گفته تحلیلگران این حوزه، پلی استیشن 4 توانسته است رشد سالانه و نقطه به نقطه خود را به خوبی حفظ کند. میزان فروش این کنسول در اکتبر گذشته به بیش‌ترین رقم از اکتبر سال 2014 رسیده است. فروش این کنسول در اکتبر سال 2018 توانسته است به رقمی بیش‌تر از میزان فروش پرفروش‌ترین کنسول تاریخ سونی، یعنی پلی استیشن 2 در اکتبر سال 2002 دست پیدا کند.

خبر پیشنهادی

34534534 310x165 - انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

انتشار بازی Scorn احتمالا تا سال 2022 تاخیر دارد

بیانیه‌ی مطبوعاتی اخیر کپلر اینتراکتیو (Kepler Interactive) جزئیاتی از برنامه‌ها و اهداف آینده‌ی آنان را …